Annem ve ben yabancı gibiyiz?

Annem ve ben sürekli tartışıyoruz ve bana sarılımaz öpmez koklamaz başımı okşamaz, babasız büyüdüm anne sevgisi de yok:( Şu an 26 yaşımdayım bu yüzdende hiç bir erkekle evlilik düşünemiyorum korkuyorum annemin yaşadıkların dan dolayı... Babam bn doğduktan iki gün sona vefat etmiştir ( sebep intihar) yani ne yapmam gerektiğini bilmiyorum psikolog lada çoğu kez annemle beraber gittik hala aynı annem sevgisiz kalmaktan sağlık sorunlarım psikolojik olarak mahfolmuş durumdayım düşüncelerinizi bilmek istiyorum ilk kes sosyal ortamda böyle şeyler yazıyorum lütfen :(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• lütfen hayata bakarken bundan sonra bir hayat daha var diye düşün. bence dünyada yaşadıkların dünyada kalacak, ve diğer tarafta sonsuz bir hayat olacak. şimdilik bu dünya için dini açıdan huzur ara. kendini geçindirecek bir maaşın olsun evlilik de gelir zaten. bu dünyayı gözünde büyütme

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Üzüldüm :( sıkma canını düzelir Allah'ın izniyle bu sana özel bişey değil ki benimde şu ana kadar başımı okşamadı annem. Abimin ve kardeşimin okşar ama.. Bende üzülüyorum ama yapacak bişey bulamıyorum. İçime Ata ata saçımda kaç tel beyaz çıktı.. Bu belkide bir sınav üzülme şükret içini ferah tut geleceğe bak herşey güzel olacak diye düşün ben öyle yapıyorum. Teselli veriyorum kendime... sende öyle yap hatta teselli bulmak istersen bana de. Kendime verdiğim gibi Sanada veririm 😊

1|0
    0|0
  • Hayat bazen boyle isde insanlara oyunlar oynar sabrini sinar nede olsa sinav dunyasi buda senin imtihanin sabirli ol sende kur hayatini aile ol sen yasatma yasadiklarini onlara dort kolla saril yilma yikilma guzel gunler yakindir

1|0
    0|0
  • Bende de aynısından vardı hemşo ama ben evden ayrılıp yeni ev tuttum kendime böyle huzurluyum tavsiyem sen sabret

0|0
    0|0
  • Takma kafana

0|0
    0|0
  • Sorun sende değil annenin psikolojisinde... Baban neden intihar etmiş?

0|0
    0|0
    • Annemin söylediğine göre bir kadın yüzünden... Annemin evliliği akraba evliliği kuzenlerdi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...