Erkek kardeşim bana ayaklarımı yıka dedi sizce ne yapmalıyım? erkek kardeşinin ayaklarını yıkamış olan var mıdır sizce?

kardeşim 17 yaşında ve bana sürekli ayaklarını yıkatmak istiyo ablam değilmisin kardeşine bu kadarcık şeyi yapmazmısın diye kendini acındırıyo ne yapmalıyım sizce?

Güncellemeler:
kardeşim bugünde aynı şeyi istedi ve sizin yorumlarınıza göre karar vericem yıkayıp yıkamamaya
dayanamadım ve yıkadım kardeşimin ayaklarını sizce doğru mu yaptım?
...

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• Erkek kardeşim yok ama olsa yapardım elime mi yapışacak birsey istemiş benden

0|0
    0|0
    • şaşırtıcı

• Babamın da yikadim çok hemde o istemeden... yarın bir gün kocama da yaparım öyle şeylerden gocunmuyorum

• anlıyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• Ayak fetiscisisi olmasin sakin :D

0|0
    0|0
    • öyle olduğunu sanmam

• Ciddi olarak yazmadım zatende ben olsam yikamam

• ben ne yapıcağımı tam olarak bilmiyorum ya yıkarım ya da terliği kafasına atıp birdaha söylememesi için uyarırım

• İgrencmisiniz ya 😑

0|0
    0|0
    • ne alakası var o kardeşimin igrencligi

• ben yıkamam ellerı yok mu yıkasın

0|0
    0|0
    • senin erkek kardeşinde istiyo sanırım böyle şeyler cevabının sertliğinden anlaşılıyo

• hayır erkek kardeşim yok ama bu nasıl bir aşağlık haraket ablasın birde vur bir tokat kendı yıkasın

• bence ayak fetişi bir kardeşin var ama inşallah yanılırım

0|0
    0|0
    • ayak fetişi olduğunu sanmam sadece hizmet bekler o biraz

• hahah :Doda güzel ama o ne derse desin sırtımı yıka der banyodayken falan anlarım da ayakları mı yakı dio benim kardeşim diyecek bunu eziyet ederim ona dövmem bak :D

• dövmekten beter ederim diyosun erkek kardeşin var mı bilemem ama eminim gerçekten istemeye cesaret bile edemez ne ayağımı yıka demeye ne sırtımı yıka demeye

• Yıka ya da yıkama bunu niye bize soruyorsun kardeşin sonuçta çok tuhafsınız gerçekten

0|0
    0|0
Yükleniyor...