Kapat

Ciddi cevaplar bekliyorum lütfen?

Arkadaş, dost veya herhangi biri olarak konuştuğunuz bir kızı düşünün. Ses tonu sakin, rahatlatıcı, huzur verici, etkileyici, derin, güzel bir diksiyonu var. Bu sizi nasıl etkiler? Konuşurken farklı bir şey hisseder misiniz? Cevabı benim için önemli. Bu durumdan haz alan biri değilim ve o tarz bir etki yaratıp yaratmadığımı bilmiyorum. Ama öyle olduğunu düşünen arkadaşlarım var. Sizce?

Güncellemeler:
Güncelleme.

0|0
0|3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Hissedilir tabi de kişiden kişiye değişkenlik gösteren bişey bu. Öyle biri olursa sesinde huzur bulduğum. Benim olsun , bana özel olsun isterim.

1|0
    0|0
    • Yani bunu bana bir çok insan söylüyor. Hatta kız arkadaşlarımdan bile oldu. Sesin şarkı gibi, şiir gibi, huzur veriyor, çok güzel vb. iltifatlar. Öyle anlar oluyor ki ne tepki vereceğimi bilemiyorum. Bana kalsa güzel bir şeydi ama sanırım bu iltifatlar farklı noktalara da çekilebiliyor. Böyle bir düşünce içine girmemiştim yani. Bilemiyorum.

• Elbette bu ölçütte güzel bir durum. Fakat emin olamadığım durumlar da yaşamadım değil. Teşekkür ederim yorumlarınız için.

• Rica ederim :) bir katkım olduysa ne Mutlu bana 😊

• karşıdakinin niyeti önemliii...

1|0
    0|0
    • Diyorum ki normal konuşuyoruz. Ama bir anda sesin çok rahatlatıcı, huzur veriyor gibi ifadeler alıyorum.

• Açıklama yapma ihtiyacı hissettim sadece, yanlış anlaşılma olsun istemedim. Teşekkür yorumuz için.

• hay hay gecen güzel olsun

• Bal sana şu kadarını söyleyeyim bu dediklerinin yanında görsel olarak güzelsen ve konuştuğun arkadaşlarının da dertlerini paylaşıp çözüm üretiyorsan senden süperi yok aşık olmamak çok zor

1|0
    0|0
    • Dertlerini paylaşırım. Hatta dertleşmeyi çok severler benimle. Ne kadar iyi bir insan olduğumdan, kalbimden bahsediyorlar. Bunlar güzel elbette ama bilemiyorum. Onun dışında güzel denebilirim. Yani çirkinim diyemem.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...