4 yaşındaki oğlum beni sevmiyor, napmalıyım?

Eşim le 1,5 yıldır aynı evde düşman gibiyiz
beni aldattığını öğrendiğim günden beri
sırf çocuk için boşanmıyorum ve göz yumuyorum ama kesinlikle sohbet edip beraber olmuyorum
1 yıldır çalışıyorum çocuğa beni hiç mi hiç sevmeyen (laz olduğum için) babaannesi bakıyor
evde kocamla birlik olup kimi zaman bana piskolojik şiddet uyguluyolar
şimdi çocuğumda bana düşman olmuş
işim dolayısıyla bir haftasonu görüyorum
babasını sevdiği kadar beni sevmiyor
mesela yanlış yaptığında süper dadıdaki gibi hatasını düşünmesi özür dilemesi için mola cezası uyguluyorum kararlı dille uyarıyorumki kötü hareketlerden uzak durup iyi bir insan olsun
ama babası bana inat yapar gibi beni sallamayıp oğlundan taraf oluyor beni kimse iplemiyor yani
geçen babası ona kimi daha çok seviyosun annenimi benimi dedi
çocuğum onu hiç sevmiyorum seni seviyorum dedi
acaba kaynanammı dolduruyor çocuğumu
bana git diyip elime ceketimi veriyor
sürekli baba sını istiyor herşeyde
akıl verin
boşanıcam ama sırf çocuğumu göstermezler düşman ederler diye cesaret edemiyorum

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Abla sen hiç canini sıkma aynı seyleri kucukken ben yasadim tabi o zaman kafa basmiyor babannem annenden nefret edersen sana oyuncak alcam falan bile diyodu. Sen şimdi onun iyiliği için yapıyorsun herseyi ama o daha anlamıyor buyuyunce anliycak ve pisman olcak. Bende küçükken anlamadım. Annemden nefret ediyodum küçükken nerdeyse. Büyüyünce anladim ki ne yaptiysa benim icin yapmış. Annemle babam şu an ayrı ve vekaletim annemde. Sende üzülme biraz buyusun herseyi anliycak ama o sure zarfinda çok uzulceksin ama sakin pes edip birakma oğlunu yoksa o canavarlarin elind3 kotu bir cocuga dönüşür. Annem de beni iyiki birakmamis.

1|0
    0|0
    • Benimde korktuğum bu
      Kötü yetişmesi
      :(

• Bir avukatla gizli gizli görüş bosanma durumunda vekaleti alabilir misin diye öğren ama çocuğun sana karsi doldurulmus oldugunu ve cocuga sorarlarsa babayi sececegini belirt. Aldattigi için büyük ihtimal sende kalir çocuk. Aldattiginin kaniti yoksa ses kaydi acip o konuya getirt kanit çıkar ne olur ne olmaz dursu elinde. Ama aman şu an bosanma cocuk biraz buyusun isinsin sana. şu an cok doldurulmus galiba vekaleti alsan bile evden kacmaya falan calisabilir ve babasiyla görüşemiyor diye senden bu sefer gercekten soguya bilir
      Umarım çocuğun en yakin zamanda gerçekleri fark eder. Amaa ama sakın çocuğunu salma onlara sonuna kadar savaş benim annem savaşmasa şu an gercekten çok kötü bir durumda olurdum

En İyi Kız Görüşü

• eğlenceli şeyler yap çocuğunla, güzel zaman geçir. başbaşa kal. öp okşa sevgini göster. ne kadar reddetse de seni, sen daha çok sev bağrına bas. asla vazgeçme ondan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Arkadaşım yaşında genç Allah kolaylık versin.
    Düşman ederler mi? Ederler. Etkisi ne kadar sürer? o tartışılır bir mevzu belki uzun belki kısa.
    Ama bu işkenceye dayanacaksanız şayet, çocuk o bırak öyle düşünsün. O adam bırakın öyle davransın. Siz onun annesisiniz siz orada olduğunuz sürece size düşman edemezler. alın çocuğu dışarı çıkartın bol bol ortamdan uzaklaştırın mümkün oldukça bir süre daha ama baktınız değişen birşey yok ayrılın. unutmayın sizde insansınız. ben durumunuza çok üzüldüm keşke elden daha fazlası gelse

1|0
    0|0
  • Çocuğunu ilk fırsatta bir eğlence merkezine götür onu mutlu et iyi davran hediyeler al aklında ki izleri sil.
    Kocan büyük ihtimal boşanmaya karşı önlem alıyor çocuk onunla kalmak istesin diye.

2|0
    0|0
    • Aynen öyle
      Ama faydası yok
      Beraber tatil yapalım istedim onu bir yere götüreyim dedim yılbaşında
      Babamda gelsin yoksa gelmem dedi
      Okadar konuşuyorum ben seni seviyorum annecim diye
      Anneler sevilmezmi bak sen benim karnımda büyüdün
      Ufacıktın yoktun diyorum
      Hafif sinyal verir gibi oluyor ama yok gene babası babaannesi

• Çocuklar çok kolay ikna olur denemeye devam et onu sıkma sakın elinden geldiği kadar hayır deme.
      Yüz boyama ürünleri var bak cilde zararsız al onlardan bir tane birbirinizin yüzünü boyayın beraber geçirdiğiniz vakitten oda keyif alsın :)

• Baba babaanne dolduruyor çocuğu belli ne biçim insanmıl eşim hem suçlu hem güçlü aslında en baştan açıcaktın davayı aldattığı için çocuğunda velayetini de alacaktın

1|0
    0|0
  • Öncelikle boşanmamakla büyük bir hata yapıyorsun. Bu şekilde çocuğa da kendine de büyük zarar veriyorsun. Ayrıca cocuk eğitiminde iki tarafta aynı kararlılıkta olmalı. Eğer iki kişiden biri yumuşak davranırsa çocuk sert davranan taraftan soğur ve kızgınlık besler.

0|0
    0|0
  • Siz cocuga ceza verdiginiz esiniz ise cocugu odullendirdigi icin bende kucukken bu sorunlari yasayan bir ailede buyudum annem hep cezadan tarafken babam hep odullendirirdi bizi fakat kucuk cocuk zihnine ne verirseniz onunla gidiyor tabiki esinizin annesinin buyuk bir etkisi vardir ama cocuga daha sevecen sekilde yaklasirsaniz hic hi cocuk annesinden uzaklasamaz agladigi zaman bile anne diye agliyor baba diye degil :) cocugunuzdan vazgecmeyin daha iyisi icin ugrasin bence

0|0
    0|0
  • nasıl göstermiyorlar yahu..

böyle de düşman ediyorlar ne farkı var.

0|0
    0|0
  • Fazla kuralcı olma

0|0
    0|0
    • Kurallarım basit
      Dışarda yaramazlık yapmasın evde saatinde uyusun
      Televizyon izlesin
      Yani öyle kafama göre kural koymuyorum
      Ağır başlı efendi yetişsin sonra züppe olmasın istiyorum

• Benim yüzüme bile bakmıyor artık
      Dışarı bile çıkmıyor benle
      Sanırım boşanıp türkiyeye geri dönücem
      Napim o adamla aynı evde duramıyorum
      Çocukta onda kalır büyük ihtimal

• Senin kararın yeni bir başlangıç da yapa bilirsin

• off ya kocan neden aldatıyo peki

0|0
    0|0
  • O yasta cocuk kim dediklerini yaparsa onu sever. üzüldüm sizin adiniza umarim düzelirsiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Parani kazaniyorsun. bir krese gonder ve ogle aralarinda cocugunla ol. Haftasonlari onu al sinemaya gotur, oyun parklarina gotur. Hediyeler al... Eger ki cocuk onlarla daha fazla vakit gecirirse tabii seni sevmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...