Nedir bu sayfada ki "köle" olma isteği 😓😓😓?

Noluyor neden herkes köle olmak istiyor?
Köle olunca ne oluyor?
Zamanında insanlar köle lık ten kurtulmak için ne çabalar gösterdiler şimdi "köle" olmak isteyenleri görüyorum?

Hayırdır siz? Yüce isa aşkına amaçlar nereye gidiyor böyle aman tanrimss 🙈😖🙏🙏🙏🙏🙏👽👽👽

0|0
10|24

En İyi Erkek Görüşü

• % 49,5 'u Akp ye oy vermiş bir milletiz köleliğin çekici gelmesi size niye ilginç geliyor ben de sizi anlamıyorum...

3|3
    1|2
    • Aaa Akp li olmayan mübarek % 50,5 :)

• @dumencihaydar zaten sizin modernlikten anladığınız bir tek o siz swingeri modernlik olarak tanımlıyorsunuz dine aykırı buluyorsunuz diye yapmıyorsunuz biz ise sadece ahlakımız izin vermediği için böyle bir şeye karşı geliyoruz... size göre ahlak sadece din kuralları bize göre akıl ve vicdanımızın doğru bulduğu , "yani yarın sizin eşlerinizi onlara helal kıldık " diye bir ayet gelirse ( diyeceksin ki Hz Muhammed son peygamber artık gelmez o zaman farzet ki öyle bir ibare vardı ) bazıları koşarak gider biz ise buna müsaade etmeyiz... Siz düşünmekten korktukça yaşasanız ne yaşamasınız ne...

• Öncelikle belirttim sizin mantığınızla gidelim diye :) düşünmekten bahsedene bakın... Empati yapmaktan yoksun bir kaç tane kendi yaşamına ters olan davranışı belli bir çopunluğa mal etmekten çekinmeyen üstüne aynı mantıkla sana bunu ithaf eden birine düşünmekten dem vurur kişimi söylüyor? 😉

En İyi Kız Görüşü

• Tebriks ediyorum mesajları açık her pembeliyi şahsen.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 23

• bana bile gelmeye başladı o tür mesajlar :D

2|1
    0|0
    • Ozaman kesin büyük sorun artık bu :D

• adamlar eski zamanlara rakaben nostalji fantezi istiyor
    ulaan varsa elinizde 2 kölede bana yollayın evdeki halıları yıkatıcam duvarları sildiricem arabayı yıkatıcam birde botlarımı her gün boyasın yoğmuu laa köle :D

1|0
    0|0
  • Gönder bana benim de ihtiyacım var bu ara

1|0
    0|0
  • mıllet cıldırmıs kanks

1|0
    0|0
  • Bende köle istiyorum ya , ozendim :/

0|0
    0|0
  • kişilik problemi yaşayan insanlar üzerindeki bir tür etki/fetiş eğilimidir :D çok zevk alıyorlar asıl bir birşeyse :D

0|0
    0|0
  • Özgür ruhlarını kaybetmiş insanlar. :/

0|0
    0|0
  • selam kölem olur musun

0|0
    0|0
  • Cinsel sapkınlık

0|0
    0|0
  • burada ki kölelik sadece sekse dayalı olarak görünüyor.

0|0
    0|0
  • Onları vereceksin zencilerin eline köle diye kirbaclanip dursunlar 😀😀😀😀

0|0
    0|0
  • Sapiklik ve sapkinlik sadece...

0|0
    0|0
  • Yalakaliktan baska bisey degil

0|0
    0|0
  • Aptalca canım isteklerden biri boşver muhatap bile olma kısmi sapıklık işareti.

0|0
    0|0
  • bir koleliktir gidiyor😃cok populer bu aralar

0|0
    0|0
  • Zaten Türkiyedeki yaşam sitemi köleleştirme sistemi degilmi :) Brakta fantazi icinde kole olmak isteyenler olsunlar :D

0|0
    0|0
  • fantağğzi

0|0
    0|0
  • Herkesi katma... köle ederim..

0|0
    0|0
  • bu milete film izletmeyeceksin grinin 50 tonunu izleyen fataaazi aramaya başladı :D

0|0
    0|0
    • Grinin 50 tonunu beyniyle izlememisler ozaman , filmi çok yanlış anlamışlar dostum

• öyle ama dikkat ettim o film göterime girdikten sonra azdı bu köleler :D

• ;)) dürtü

0|0
    0|0
  • Bunlar çok farklı tanımlanamayan türden

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz ya :-D

0|0
    0|0
  • Icten gelen bir duygu. Bilincaltinin dayadigi yasam tarzi. Sen onlari anlayamazsin. Dusunmekle varabilecegin bir nokta yok. Onlar oyle, o kadar. O sekilde kabul edilmeliler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 1|0
    0|0
  • tuhaf tipler di mi.. kapat mesajlarını rahat edersin.

1|0
    0|0
  • Bu ara azittilar da bu aksamda baska bir azitiklik soz konusu benimde dikkatimi cekti

1|0
    0|0
  • Benimkileri direk azad ediyorum 😏

1|0
    0|0
  • İlk defa burada gördüm millet ne merakıymış köle olmaya

1|0
    0|0
  • Manyak onlar.
    Boşver

1|0
    0|0