Okur musunuz? Sadece yazmak istedim. Okudunuz mu?

İnsanları şikayet etmek bana yakışmaz sadece paylaşmak istiyorum. Hep verip alamamaktan sıkıldım. Evet kimseden bir beklentim yok çünkü hayâl kırıklığı yaşamak istemiyorum. İyi biri değilim bunu da biliyorum. Yanımda olanlar belli biliyorum ama benden bu beklenti neden anlamıyorum. Bu zamana kadar kimseye yalakalık yapmadım. Yaparım ederim diye boş vaatler savurmadım. Hep neysem o oldum beni seven de bu yüzden sevdi nefret edende bu yüzden nefret etti. En kıymet verdiğim dostlarımdan bile beklentim kalmayınca ben güçlü oldum. Daha sapasağlam oldum. Sırtımdan vuramaz kimse beni, sırtımdan vurmaları için onlardan beklemem gerek ama öyle bir insan yok. Yakınım olan çok insan var. Farkımı farkeden ve bu yüzden yanımda olanlar kadar farkımı sindiremeyip karşımda olanda var. Ama bunlar karşımda olma işini bile arkamdan yapıyolar. Öyle korkaklar ki onları anlatmaya değmez. Son olarak diyorum ki Herkese hakettiği değeri vereceksin, lakin öküze kravat takmanın lüzumu yok. İyi geceler beni tanıma şansına sahip olamayan insanlar...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Okudum ben sunu ogrendim ben onca zorlu yoldan gectim kendimcee zordu... kalabalik icinde yanliz olmayi kinseye icini acigimi vermemeyi ve guvenmemeyi ogrettiler.. yaptigim her iyiligin karsiliginj istemedim kimseden kimse yardimima kosmadi herkesede sen bunu yaptin demedim... dostsa seni anlar degilse zaten isim olmz

0|0
    0|0
    • Bakmadın mı hep vermekten

• O zaman vermekten vazgeçmenin vakti geldi

• Gundz hayatin icinde olup icini acmayacksin gece kimse bilmeyecek icini bilmem anladinmi... Yaptigin her iyilik seni bulur... birine iyilik edersin baskasi sana yapar... ama edebi ol olcusu adabi ile

En İyi Kız Görüşü

• okudum ama kendini bu kadar sıkma , insan dediğin yer yer güçsüz bir varlık. Kendini bu kadar yıpratma derim

0|0
    0|0
    • Beklentim olmadığı için yıpranmıyorum

• Gir, ama kendini korumayı da bil. Böyle kendini çok sıkar, çok yorulursun. Acı da hayatımızın bir parçası elbette

• Girmicem gerçekten. Ben böyle mutluyum bu saatten sonra acı bana ölümle gelir onu da Rabbim gecinden versin

Erkekler Ne Diyor 1

• neden ben diye sor kendine belkide sorun sendedir yanlış arkadaş seçimi olabilir belkide sende bir anormallik vardır

0|0
    0|0
    • Bende anormallik var ama şikayetçi değilim bunlardan

• Kendimi artılarımı eksilerimi biliyorum

• İnşallah :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...