Erkekler, Yerin 7000 metre altinda 1600 liraya calisir misin sen olsan?

Kurşun ocağında kepçe kullanıyorum fakat yer altinda. Çok kararsızım çalışmak istemiyorum
Erkekler, Yerin 7000 metre altinda 1600 liraya calisir misin sen olsan ?

0|0
7

En İyi Erkek Görüşü

• Enayi miyim, he mıyım mk* ben, ben o ortama girmemek için dişimle tırnağımla kazıyarak geldim buralara. Hiç kimse kusura bakmasın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Karar senin. ben olsam çok daha az paraya daha az riskli işlerde çalışırdım.

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun isin zor

0|0
    0|0
  • Zor iş aga... İnsan mecbur kaldimi öyle şeyler yapmak zorundaki kaliyor ki ! Ne deyim allah kolaylik versin

0|0
    0|0
  • Zaruti değilse hayır

0|0
    0|0
  • çalışmam.

0|0
    0|0
  • Türkiye nin bu şartlarında madende çalışmasan iyi olur. 301 madenciyi unutan bu millet sana bir şey olsa senin harcadığın emek için bile seni anmaz.

0|0
    0|0
    • Birgün balıkesir balya eczacıbaşı kurşun çinko isletmeside soma gibi gündeme damga vuracak ınan bana...

• Hiç bir örgütlenme geniş başlamaz. Her örgütlenme geniş bir toplam içinde dar bir toplam ile başlar. 900 kişi içinde örgütlenen 20 kişi diğerlerine cesaret verir. TV ler göstermiyor bakma. Ama metal işçilerini bir araştır. Asla kaybetmeyecekleri hangi hakları kazandılar örgütlenerek bir gör. 20 kişi iken gizli yürütürsün faaliyetlerini ama örgütün 300 kişiyi bulduğunda kazanımlarını düşün bir de.

• Bu sözün doğru buna hak veriyorum inşallah iyi şeyler olur

Yükleniyor...