Cuma, Cumartesi veya Pazar Gecesi Dışarı Çıkmayanlar? Bu Anormal bir Haraketmidir?

Aradaşlar Ben Cuma, Cumartesi veya Pazar Gecesi Dışarı çıkmıyorum ve arkadaşlarım beni yadırgıyorlar.

İnsanlar Sapıtıyorlar Tatile Giriyorlar veya Tatilde oldukları için mi bilmiyorum. fakat bu tespitimin ne kadar haklı olduğunu ertesi günkü sabah haberlerinden öğreniyorum.

Dikkat edin insanların dışarı çıkmayı gelenek haline gelitdiği Cuma cumartesi Pazar Çarşamba günün ertesi genelde trafik kazaları kavgalar oluyor. Haksızmıyım? Düşünceleriniz neler?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bende çıkmıyorum işim çıkmadığı sürece. Evimin sıcacık keyfini sürüyorm. Allah bu soğukta dışarıda kalan her canlının yardımcısı olsun.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben Geceleri dışarı çıkmam zaten bugün fark etmiyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Deıldır kanks

1|0
    0|0
  • yıllardır o anormal hareketi yapıyorum :D

1|0
    0|0
    • aman dikkat et. salı, pazartesi neden çıkılmaz onu anlamıyorum. bir deli bir taş atıyo. kimse çıkaramıyo :D aynı mekana gitmeler spesifik bir bölgede öbekleşmeler.

• aynı şeyleri düşünüyoruz. :) özellikle hemcinsim olmayan birinin böyle düşünmesi şaşırttı beni. yalnız değilmişiz gezegende :D :D

• Ben çok sık çıkmıyorum. Kaza geçirip ölebilirim diye :D

1|0
    0|0
  • geçerli gerekçen vardır

1|0
    0|0
  • bu bir tercihtir.

1|0
    0|0
  • Kimse bisey icin zorunda degil, giden gitsin istemeyen gitmrsin yahu 😄

1|0
    0|0
  • Yooo

1|0
    0|0
  • En çok trafik kazaları pazartesi olabilir, çünkü millet hafta sonu boyunca geç kalkmaya alışıyor birden de erken kalkınca uykusuzluktan ve dikkatsizlikten kazalar.. Kışın genelde mecbur kalmadıkca kimse dısarı çıkmaz

0|0
    0|0
    • pazartesi tamam sendrom var. patron fırça atar hafta başı ödemeler gelir sıkıntı artar alacaklılar arar personele basar kendi keza sıkıntıdadır kafalar dalgındır anlarım dediğinşeyde var haftasonu bitimi psikolojisi bluemonday

• Gece dışarda isin olmadiktan sonra bende cikmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla ben cikmiyorum bir anormallik te yoğhh

1|0
    0|0
  • Kazalar var diye mi cikmiyorsun? 😄 pazartesi sali persembe kaza olmuyor mu?

1|0
    0|0
Yükleniyor...