İçimde bir sıkıntı var. Nasıl kurtulabilirim?

Göğsümün içi dolu gibi vücudumun içerisinde sanki bir şey dolaşıyor. Her şeyden bunalıyorum. Sizce neden?

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• Neden derler adama? Derdini anlatabilirsin.
    Sarkilardan da olabilir. Hareketli sarkilar iyi gelir

0|0
    0|0
    • Policeman dinlemek istemiyorum :)

En İyi Erkek Görüşü

• Dün bıraktım seni işyerinde bunalıma girdin tabi :)))

0|0
    0|0
    • Bırakamadım seni görmedin mi :D

Kızlar Ne Diyor 11

• Dışarı çık Eznora.

0|0
    0|0
  • Herkesin dönem dönem yaşadiği şeyler bunlar. Bu tür bunalimlari geçirecek pek bir çözüm yok. Sadece daha az bunalmak için kendi kendini neşelendirebilirsin, hareketli şarklilarla, eğlenceli filmlerle, birlikte gülebildiğin arkadaşlarinla.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum bende de durum aynı ama sebep yok

0|0
    0|0
  • "Kafamın içinde milyonlarca böcek varmışta yavaş yavaş kemiriyolarmış gibi hissediyorum. Feci acı veriyo üstelik bu yetmezmiş gibi sol tarafıma tonlarca ağırlığında bir tır park etmiş gibi nefes alamıyorum. Gözlerimi kapattığım her saniye burada olmayanları görüyorum, beni çağırıyolar neden geç kaldığımı ve neden bukadar korkak olduğumu soruyolar..."

0|0
    0|0
  • Ağla ağlamak çok rahatlatır

0|0
    0|0
  • Policeman dinle :P

0|0
    0|0
  • şu an bunu görünce üzüldüm biraz üstüne gelmiş olabilirim tuz biber ektiysem kusura bkma

0|0
    0|0
  • Fazlaca dolmuş olabilirsin. Bir süre sonra cinnet noktasına bile gelebilirsin. Dışarı çık kos ya da kagit ve kalem al karala. En iyisi Yazmak içini bir insana dokmekten se kağıda Dokmen en Mantıklı si..

0|0
    0|0
  • Bir derdin mi var?

0|0
    0|0
  • tuvalete gidebilirsin ;)

0|0
    0|0
  • ne yapayım değil de neden demişsin bence ve büyük ihtimalle stres raadla biraz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Senin dediğin olayı zamanında bende yaşadım.
    Bir nevi depresyon gibi.
    Hiç bir şeyden tat almıyorsun, arkadaşlarınla zaman harcamak bile istemiyorsun.
    İnsanlar boş geliyor.
    Benim bunu yaşama sebebim muhtemelen ALLAH'tan uzaklaşmamdan kaynaklanıyordu.
    Allah'a şükür et, Elin, ayağın, gözün, kulağın sağlamsa, bir bak sendeki sağlamlıkları isteyenlere.
    ŞÜKÜR NAMAZI kıl ve tövbe et yaptıklarına, İnsan hata yapar.
    ALLAH, herşeyin iyisini bilen Merhamet gösterendir.
    Bu dünyadaki şeyler sınavlarımız, bazı sınavları geçemiyoruz, hata yaptığımızın farkına varıyoruz. Kendimi kahrediyoruz o hatalar yüzünden.
    Bence kendini kahredip, isyan çukuruna sürüklenenlerden olma.
    Tövbe herşeyin başıdır. Bol bol tövbe et dua et. Namaz kılmasan bile şükür namazı kıl arada. Son olarak video vereceğim onu dinle. Biraz düşün bunu dinlerken.
    Huzur istiyorsan NEY dinle güzel kardeşim.
    https://www.youtube.com/watch?v=q8TYoX9wtGM

0|0
    0|0
  • Hep müminin etkileri bunlar sağlam kuponla kuruluşa erersin :)

0|0
    0|0
  • Tuvalete git ve klozete oturup çıkartmaya çalış... , Duş al ve sokağa sal kendini.. Telaş yapma.. Nasıl olsa geldiği gibi gidecektir.

0|0
    0|0
  • boşluktandır spora git aktivitelere katıl tatile çık sevgili yap iş bul para kazan boş durma bilgisayar başından kalk yani

0|0
    0|0
  • Ağla ama böyle ciğerlerin patlayacak gibi içinden ağla o zaman geçiyor ağlaman gelmiş :D

0|0
    0|0
  • kardeş bence boşalt içini ya... bak mesela özlediysen ağlaa sinirliysen git o kum torbasını döv ya da en güzeli oyun salonuna git

0|0
    0|0
  • Babacim tesbih cek evde ise yarar

0|0
    0|0
  • Dışarı çık bi' hava al kanks

0|0
    0|0
  • Kurt olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...