İstihareye yatmam doğru olur mu?

Yaşım 18 ve bir kızı seviyorum çok karışık bir durumumuz oldu en sonunda konuşmamaya karar verdim ama işler çok karıştı istihare namazına yatip ne yapmam gerekiyo bilmek istiyorum. Gerçekten biraz ferahlamak istiyorum istihare namazına yatsam olur mu sizce? Ve istihare namazına nasıl yatilir hiç bisey bilmiyorum anlatirsaniz da çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Evleneceksen yat

0|0
    0|1
    • Yasim 18 ama ciddi dusunuyorum

• Günah olur diyemem ama işlenecek bir günah için dini yollara baş vurmak komik olur çünkü Allah'ın yasakladığı şey için O'ndan medet ummuş olursun.

Şunun gibi: "Allah'ım ne olur bu sene piyango bana vursun."

• Haklisiniz ama araştırdım biraz amaç olarak kararsız kalınan bir durumda allaha danışmak olarak geciyor kılıp kilmamak arasında da kararsız kaldım şu an dediğiniz de çok haklisiniz aslında

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili vs. olmak istiyorsan. Bunun hayırlı olup olmayacağını bilmek istiyorsan bu yanlış bir şey.
    Çünkü zaten İslam'da sevgili vb. şeyler günah olduğu için böyle şeyler için istihareye yatılmaz.

0|0
    0|0
    • Ciddi düşünüyorum şu an aramiz kötü ve çok olay geçti içim rahat değil vazgecmelimiyim vagecmemelimiyim diye hayırlı ise sonuna kadar ugrasicam ciddi düşünüyorum ama yasim 18 daha hemen evlenemem tabi

• Tamam da daha okul okuyoruz ve evlenemeyiz ama kızla amacım da afedersin zaman geçirim hormanal isteklerimi karşılamak değil sevip sevilmek zamanla aile tanışır okul biter askere gidilir iş kurulur evlenilir

• Gerçekten sevdiğim için ve temizliğini gordugum için belki de kaderimdeki insan diyorum ve bunu bilmek istiyorum bitti konusmamiz eğer hayirliysa kaçırmak istemiyorum hsyirsizsa da yolu açık olsun derim çok karışık kafam cidden

Kızlar Ne Diyor 2

• Nette bulursun bir duasi var onun okuyup uyuyosun falan istiyosan yaparsin ogrenirsin

0|0
    0|2
  • Ya bence doğru değil ama bilemiyorum yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yat bence.

0|1
    0|0
Yükleniyor...