Objektif bakın, papaz efendi haklı değil mi ama şimdi?

Hristiyan Hristiyan olalı böyle zulüm görmedi cidden. Biraz daha dikkatli olalım arkadaşlar. Lütfen yani.

Objektif bakın, papaz efendi haklı değil mi ama şimdi?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Bir papaz resmi bul altına kırmızı şeridi çek birde açıklama yap. Dur bide aynı papazın "emekli olan papaz kelime-i şehadet getirdi" diye yapayım.
    Yılbaşı kutlamayan ülkemde 55 milyon milli piyango bileti satılmış. Hadi bunu geçtim, Noel'i zaten kutlamıyoruz yılbaşını eğlenerek geçiriyoruz. Noel günü yılbaşından 1 hafta kadar önce.

0|0
    0|0
    • Ben haberin doğruluğundan değil trajikomikliğinden dem vuruyorum.
      Yılbaşı kutlamayan mı? :))
      O gece her kanalda yıl başı programı yok mu?
      Miladi takvimin nasıl oluşturulduğunu araştırırsanız Noelden ne gibi bir farkı olduğunu görürsünüz.

• Benim ailemin yarısı yurt dışında yaşıyor. Noeli, paskalyayı sizden daha iyi biliyorum.
      "Yeni yıla girmenin sevincini eğlenerek geçirmem, günah haneme bir sayı mı ekler yoksa?" diye sorduğun için bu hadisi verdim. Kararı sana bırakarak.

• Keşke açıklayabilsen daha iyi biliyorum diyene kadar. Soruyorum cevapta vermiyorsun ve hala kaçırıyorsun ayrıntıyı. Neyse...
      Karar zaten benim, yazılacak sevap ya da günahta Allah'ın kararı.

• Bir papazın hanım öğrencilerine boynunuza haç takın hristiyan olduğunuz anlaşılsın. Müslüman kadınlarından kendinizi böyle ayırın demeside aklıma geldi.

0|1
    0|0
  • PĞeki.. yılbası kutlayanlar dikkate alabilşr

0|1
    0|0
  • Bir de bu benim türbanlı bacılarımı mağdur edenler var onları da oturduğum yerden kınıyorum. Papaz efendi haklı.

0|2
    2|4
  • onların dini bayramı 18 25 aralıktadır bizim yılbası kutlamalarımız 31 aralık

0|1
    0|1
  • bas baya fake facebook haberi

şimdi buna inandın mı sen?

0|0
    1|0
    • Haberden bahsetmiyorum.
      İçeriğinden bahsediyorum.
      Ki anlayan anladı.

• Üff baştan söyleyip insanı uğraştırmasanıza!
      Susabilirsin artık.

• benimle ne alakası var

• cahil cahil konuşma. Cristmas yani Noel Bayram'dır. Yılbaşı ise yeni yıla girmenin kutlamasıdır. Aradaki farkı da ayırt edemiyorsan kendini camdan at. Birisi Aralık'ın son haftası kutlanır diğeri de 31 Aralık Gece'si

0|0
    0|0
    • Miladi takvimin neye dayandığını bile bilmeyen cahil sensin o halde.
      Nasıl hitap edersen öyle hitap bulursun.

• Miladi Takvim'in başlangıcı yazının bulunmasıdır aslında. Lakin Hz İsa'nın doğumu ile aynı yola denk geldiği için Hristiyan Cemaati o günü milat etmiştir. Japonya ise kendi inançlatına göre bir ejderin doğum yapmasını referans almıştır. Hindular da bir keşiş tapınağınon inşaasını milst olarak almıştır. Maymun maymun konuşma burada cahillikte üstüne yok cidden.

• Tamam sensin.
      Alim bazı şeyleri bilir. Cahil ise her şeyi...

• Adam haklı

0|1
    0|0
  • Doğru söze ne denir. papaz efendi haklı

0|0
    0|0
  • eveeet kınıyoruz! :-p

0|0
    0|0
  • Adam haklı dağılın

0|0
    0|0
  • Takdirlik bir soru inşallah uyandırır birilerini Amerikan rüyalarından.

0|0
    0|0
  • komik değil

0|0
    1|1
    • Gülünmesi için sormadım soruyu zaten. Anlayan anladı.

• Sen de dinsizliğin insanı getirdiği noktaya örneksin.

• doğrudur

• Malesef durum kötüleşiyor

0|0
    0|0
  • Noel farklı yılbası farklı yılbasını isteyen musluman olsun olmasın herkes kutlayabilir.

0|0
    1|1
    • Miladi takvimin nasıl oluştuğunu araştır sonra konuşalım evlat.

• Evlat demesen iyi olur kendimden 15-20 yas buyuk adamlara komuta ediyorum biraz huylandım.

• Peki kusura bakma.

• Kesin öyle söylemiştir :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya siz neden Noel ile Yılbaşı'nı karıştırıyorsunuz ki? Yok eğer siz değil de Papaz efendi bunu gerçekten söylüyorsa pek bir cahilmiş. Yalan dolan capsler hazırlayıp sonra da onlara inanıyorsunuz ya çok komik oluyorsunuz...

0|0
    0|0
    • Miladi takvimin neye dayandığını araştır tatlım sonra konuşalım olur mu?

• Amen.

0|1
    1|2
  • Bugünde yılbaşını ne yapsak etsek de karalasak günü herhalde , ben de bu gibi paylaşımlara inat ramazanda miss gibi pizza resimleri göndereceğim bakalım ne olcak :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...