Hakkınızı helal etmediğiniz insanlar var mıdır?

Hakkınızı helal etmediğiniz insanlar var mıdır? Ne sebeple böyle düşünüyorsunuz? Hak helal etmemek doğru mudur sizce?

0|0
16|12

En İyi Kız Görüşü

• Bence doğru değil. Kolay kolay insanlara hakkımı helal ettim veya etmedim denmemeli. Çünkü Allah'u Teala ben herşeyi affederim ama Kul hakkını affetmem demiş o yüzden kolay olmamalı.

0|1
    0|0
    • Ahirette etmediklerimiz acaba yüzleşip bizden helallik mi isteyecekler? Merak ettiğim bir konu

• Hayır dediğim kalp derken kalpten istemek sen şimdi ağzınla dersin helal ettim ama kalpten istemiyorsun.

• Güzel ayrıntı :) O da ayrı bir konu...

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• var.

0|1
    0|0
  • var basur olup regl sancısı çeksinler cilt kanseri olup sokağa çıkamasınlar

0|1
    0|0
    • Wow! Hatun dertli :))))

• Hahahah :)))) valla güldürdün beni; bir iki yorumda daha denk geldim sana, neşen hep aynı tebrikler ;)

• hı hıı

• Yoktur

0|1
    0|0
  • Resim hocası ya. Burdan ona sövüyorum Çok yaşa laned karı

0|1
    0|0
  • yoo herkese helal olsun :D

0|1
    0|0
  • Ben herkese ederim şahsen naparsa yapsin. Unutmak daha iyi intikamdan kinden

0|1
    0|0
  • Evet var, sonuna kadar da etmeyecegim, dogru ya da yanlis, herkes kendi dogrusunu kendisi secer sonucta

0|1
    0|0
  • Yok herkese helal olsun

0|1
    0|0
  • var bir kaç kişi.

0|1
    0|0
  • Kirildiklarim var ama helal ederim hakkimi yinede..

0|1
    0|0
    • Olgun bir bakış açısı aslında...

• Hayır yok. Umarım bundan sonra da kimse beni o kadar zorlamaz.

0|1
    0|0
  • vardi aslinda. sonra düsündüm: Birde diger tarafta görüsecegiz bu yüzden, hic cekemem gercekten

1|1
    0|0
  • Var ve etmeyeceğim

0|1
    0|0
  • İlkokul öğretmenime etmiyorum

0|1
    0|0
  • Annem haric kimseye hakkimi helal etmiyorum zıkkım olsun kim ne halt yediyse cikacak hesap gunu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben inanmıyorum, helal etmeyecek bir durum olmuyor. Ama affetmeyeceğim insanlar var, Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere bütün siyasiler, hayvan katilleri, ahlaksızlar (bana göre tanımı farklı), bir kuruş için bile olsa birini üzenler, birinin hakkını yiyenler ve O. Asla affetmem. Bunların hepsi gözümde Rte'dir.

0|1
    0|1
  • Var birkaç kişi. Vicdanıma yediremesem de hakkımı helal etmiyorum. Birkaç senem zehir oldu onlar yüzünden. Vicdanı açıdan kendime yediremesem de sineye çekemediğim şeyler yapan insanları etmiyorum sadece, ufak tefek şeyler yüzünden böyle bir sorumluluk alamam.

0|1
    0|0
    • Demekki yapılan büyük, Allah güzel bir gelecek nasip etsin sana :) Çok gençsin daha maşallah kardeşim...

• Teşekkür ederim, amin inşallah:)

• yok kanks

0|1
    0|1
  • Kırıldığım insanlar var ama hakkımı helal etmeyecek kadar kinci değilim

0|1
    0|0
  • Bana etmeyen burdan biri var.

0|1
    0|0
    • Umarım eder :) gönlünü alın...

• engelledi :D
      tamam hakkını helal etmedi ama böyle Allahın bile afetmeyecegi kötülük felan yapmadım sanal arkadaslık işte ben hakkımı savundum gercek acı konuştum o bunu kaldıramadı hayatın gerceklerini ve bilinçli yapmadıgım bir şey oldu elde olmayan bir şey burada benim sucum yok ama istedigi seyi yapmadıgımdan onu etkıleyen bir konu oldu suclusu ben oldum :)

• sağlık olsun :)

duyuyorsan hakkını helal et şu arkadaşına olmamı bayan arkadaş? :D

• Hayır yok

0|1
    0|0
  • henüz edemediklerim var ama zamanla hepsine edeceğimi tahmin ediyorum

0|1
    0|0
  • Var baya

0|1
    0|0
  • Var Ömür Boyu Yüzü Gülmesin O Nankorun :D

0|1
    0|0
  • Tabiki beni kasıtlı olarak üzen zaaflarımdan yararlanan insanlara hakkım helal değildir.

0|1
    0|1
  • 21 yaşımdayım 3 kişi bana en büyük pisligi yaptı hayatımda onlara hakkımı helal etmiyorum.

1. si zorla harçlıgımı alan lisedeki p3ç
    2. si arkadaşıma ulaşmak için beni kullanan karaktersiz kız
    3. sü bana söz verip ücretsiz çalıştıran ve sözünü tutmayan şerefsiz (Parti olayı)

0|1
    0|0
    • O lisedeki elemanı senle dövmek isterdim; yapım bu, hakedene hakettiğini vermekten zevk alıyorum...
      İnsanlara güvenme hemen; umarım bir daha böyle şeyler olmaz, Allah güzel insanlar çıkartsın karşına inşallah kardeşim...

• Allah razı olsun işte küçüklük yapabilecek birşey yok ama ne demişYüce yaradan bana kul hakkıyla gelme demiş.

• Evet;gerçekten önemli bir husus...

Yükleniyor...