Nasıl iyi abla olunur? Abla-kardeş arasında mesafe nasıl olmalı? Abla-kardeş erkek arkadaş konuları konuşulur mu?

Nasıl iyi bir abla olunabilir? Abla-kardeş bağını nasıl kurabilirim aslında bu bağ var aramızda ama çok hırçın ergenlikten mi neyden bu bilmiyorum eskiden böyle değildi ergenliğe girdiğinden beri tanıyamıyorum kardeşimi ona karşı neler yapmalıyım çok seviyorum onu ve birde şu var erkek arkadaş sevgili konuları konuşulur mu kardeşim 16 yaşında bir kız ve onu nasıl uyarabilirim erkeklere karşı bilmiyorum bu konuda nasıl yaklaşılır bu konuda konuşmak doğru olur mu emin değilim

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ilk once idolu siz misiniz anneniz mi o konussa daha dogru olur ve bsyleri yasaklamadan dogru oldugu inandirilarak yaptirilabilir surekli kontrol edin ama kontrol altinda oldugunu hissetmesin sizi hayal kirikligina ugratmak korksun o zmn bsyler dogru gidebilir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim kardesimde 16 yasinda ama bunlarin farkindalar zaten o yasta nasihat vermek yerine cevrenden duydugun seyleri anlatman yeterli olur 😂😂 bak boyle boyle olmus falan diye bilincaltina islesin

0|0
    0|0
    • Süper fikirrrrrrrrrr bayıldım buna ama ne anlatıyım mesela sevgili edinmesini istemiyorum

• Offff çok zor bir konuşma. Ben aslında hoşgörülü davranıyorum bana herşeyini anlatabilirsin diyorum ama anlatmıyo açıktan da soramıyorum

• Aciktan sor ne cekiniyon ya

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

• Konuşulmucaksa niye ablayız

0|0
    0|0
    • O da doğru da vıcık vıcık olmayalm diye

Yükleniyor...