Nasıl iyi abla olunur? Abla-kardeş arasında mesafe nasıl olmalı? Abla-kardeş erkek arkadaş konuları konuşulur mu?

Gizli Üye
Nasıl iyi bir abla olunabilir? Abla-kardeş bağını nasıl kurabilirim aslında bu bağ var aramızda ama çok hırçın ergenlikten mi neyden bu bilmiyorum eskiden böyle değildi ergenliğe girdiğinden beri tanıyamıyorum kardeşimi ona karşı neler yapmalıyım çok seviyorum onu ve birde şu var erkek arkadaş sevgili konuları konuşulur mu kardeşim 16 yaşında bir kız ve onu nasıl uyarabilirim erkeklere karşı bilmiyorum bu konuda nasıl yaklaşılır bu konuda konuşmak doğru olur mu emin değilim
Nasıl iyi abla olunur? Abla-kardeş arasında mesafe nasıl olmalı? Abla-kardeş erkek arkadaş konuları konuşulur mu?