Tekrar dini nikah mumkun mu ben zorladim onu ama bunu yapabilecegi aklima gelmezdi ikimizde pismaniz

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• mümkün ama şartları belli.. eğer çok kızgın aında ağzından öfke ile çıktıysa boşanma şayılmaz birçok kişiye göre ama normal bir boşamaysa tekrar evlilik için şartları yerine getirmeniz lazım.

0|1
    0|0
    • Simdide bilincli bosadigini soyluyor kafayi yemek uzereyim

• umarım öyledir.. Eig için teşekkür ederim.

• Rica ederim bizi kurtaran siz oldunuz

Erkekler Ne Diyor 16

• Sızıntısı öfke anında bosamaymis belli.. Anlamı yok bu yüzden.. Artı su var.. Boş ol demekle bitmiyor.. resmi nikah da dinen geçerlidir.. Resmi nikahiniz varsa , boşanmadan nikahiniz düşmez mantıken.. evlilik , dini nikâhtan ibaret değildir.. evlilik bir akittir aslen , resmi kurumlar yokken, kadılık koyardı nikahı, ve bu dini nikahti.. Şimdi , dini nikah kıymadan da resmi nikahla yine evli sayilirsiniz.. Ya da resmi nikahinizi sonlansirmadan, haydi ben seni bosadimdemek biraz garip :)

0|0
    0|0
  • Hülle yapmanız lazım. Ben hülle olurum.
    https://www.youtube.com/watch?v=w3RRfcn9Rrg

0|0
    0|0
  • İki sıkıcı tip :)) Bence tekrar bir araya gelin, tencere kapak gibisiniz , birbiriniz olmadan yapamazsınız..

1|0
    0|0
  • Başkasıyla dini nikah kıyıp ayrılıp tekrar eşinle nikah kıyman gerekir. Bu konuyu geçen hocaya sordular oda aynısını dedi.

0|0
    0|0
  • Eşinle evli olduğunuzu aileleriniz biliyor muydu?

0|0
    0|0
  • Sen bosarken kaç kere bosol dediği de önemli salati Münciye şartı için aynı evde kalmanız bole haram boşamissa zina etmiş olursunuz birliktelikte

0|0
    0|0
  • Hanefi mezhebinde nikah akdi fes olmuş ise, Şafiye göre yeniden nikah nasıl kıyılır https://www.youtube.com/watch?v=OIOC-K5sbdY

0|0
    0|0
  • Fetva için olayı anlatman lazım.

0|0
    0|0
  • dini nikah 3 defa boşol demekle bozulmaz yine hoca ve şahitler eşliğinde boşanırsın film uydurmalarını din sanmayın

0|0
    1|0
    • O film uygulaması değil gerçekten dini nikahini fesetmis olur dinen gereklerini yerine getirmesi lazim

• @Berkan71 ozaman sen şimdi dersinki. eşimin başkasıyla evlenmesi lazım sonra ondan boşanıp benimle tekrar gerir evlenmesi lazım. olm siz sapıkmısınız karınızı başkasıyla evlendırıp sonra geri alıyosunuz sizlerin din anlayşı bozuk yalan dolan gidin gerçek dini öğrenin sonra burada konuşun lalelik yapmayın etrafta bilip bilmeden

• Bilip bilmeden konuşan sensin bileceksin onu yapmayacaksin burada onu demeye çalışıyoruz sen dinin neresini kendince yorumladin size gbiler yüzünden sağda solda Tavuktan kurban olur demeye başlıyorlar aç oku ezbere konuşma bunu yaparsan helalim dedin kadınla ömür boyu zina etmiş sayilirsin

• Evet

0|0
    0|0
  • Özelden yaz hatipoğlunun telini vereyim sorarsın

0|0
    0|0
  • hülle yaptırın sonra mümkün

0|0
    0|0
  • hiç bir şey anlamadım

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • şu din saçmalıklarını. s edin

0|1
    0|1
  • baskasına nikahlanıp bosanıp tekrar esine nikah olman lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• başkasıyla evlenmeden tekrar evlenemezssiniz. başkasıya nikah yap sonra o seni boşasın :D tekrar evlenin.

0|0
    0|0
  • Başkası ile dini nikah yapmadan tekrar evlenemezsin.
    Evlensen bile helalinden çıkıyor

0|0
    0|0
  • önce başka biriyle evlenip boşanman sonra kocanla evlenmen gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...