Komedi filmlerindeki ince esprileri anlarmısınız?

düğün dernek 2 yi izledim dün kızlar fikretin göbeğini oynatmasına kahkaha atıyorlar ben tebessüm dahi etmiyorum filmi izlediğim çoğu sahnesinde gülmedim bir yer vardı see you again sahnesine gönderme yapmıştır oraya güldüm baya ama bu seferde salon tepki göstermedi yani benden size tavsiye espri anlayamıyorsanız gitmeyin xd

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• ,) evet ince noktalara odakliyimdir hep

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• he ya çok doğru bir konuya değinmişssin tebrik ederim ali baba ve 7 cücelere gittim sondaki o sovyet askerinin vurulma sahnesi av mevsimine gönderme yapmıslar hatta o sahneyi oldugu gibi çekmişler ben acayip güldüm ama salondaki tek bir kişi bile gülmedi :D :D

0|0
    0|0
    • güldürme bakımından bence cem yılmazın filmi daha iyidi olay saçma ama espriler mimikler filan güldürüyordu ben düğün dernek filmine çok az güldüm

• aynen öyle ben düğün dernek 2 nin ali baba ve 7 cücelerden daha komik olacagını düşündüm ama izleyince ben pek gülmedim düğün derneğin ali baba ve 7 cücelerden daha para kazanacak olması beni şahsen üzüyor o gişeyi pek haketmedi düğün dernek 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Ahahahah bende soruyu ful okudum bisiy cikcak die sonuc anlamiosaniz gitmeyin sonucu basa alsak olmuor muydu hicam ahahah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İnce esprileri anlarım da gülünecek sahnelere de gülerim yani. Ki bence gayet eğlenceliydi o film de. :) Yani ilk filmdeki vuruculuk yoktu ama süreklilik vardı bence. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...