İş hayatım berbat maddi sıkıntılar çekiyordum :( benim sonum ne olacak ne yapayım?

1980 doğumluyum 2004 de askerden geldim ve babamın iş yerinde çalışmaya başladım iş konumuz tekstil yan aksesuar işi ama ben burada çalışmayı pek sevmiyordum neyse çalışarak buğünlere geldik ama namus ve şerefi ile para kazanmak çok zor hiç bir zaman kimsenin parasında gözümüz olmadı hep kendi yağımızla kavrulduk ama işlerimiz öylesine günden güne zayıfladı ki işyeri kirası ve işçilik ücretlerini ödeyemez hale geldik
(kazandığımız paraları hiç bir zaman lükse gece hayatı vs harcamadık harvurup harman savurmadık)

para hırsım hiç bir zaman olmadı ama çalışmak zorundaydık. yaşım 35 oldu arkama bakıyorum ne bir gelecek ne bir umudum var zamanında aşklarımda oldu güzelde yaşadım cebimdeki parama göre ama artık hiç biri yok.
babam 1950 doğumlu ve 55 senedir namusu ve şerefi ile çalışıyor bende onun yanındayım zaten.
ailemin mal varlığı olarak bakırköy ilçesinde iyi bir evimiz, silivride 1 yazlık (satışta) ve 2005 model hergün sorun çıkartan bir arabamız var

ekim ayında sevgilimden ayrıldım kendisi güvenilmez olduğundan evlenme teklifini kabul etmedim ( 1 yılda 2 ayrılık geçiren bir ilişkiydi)

birazda evlenme teklifini kabul etmememin nedeni maddi durumumun günden güne zayıflamasıydı onun beni bu halde görmesini istemedim :(

geçen ay cep telefonumu sattım işyerine verdim bu ay 2 motosikletimi sattım 1'ini Nisan ayında 0 km almıştım hevesimi bile alamadım hepsi işyerimiz ayakta kalsın diyeydi

1998 yılından beri çalışıyorum sadece 2 motorum 1 bilğisayarım oldu çalışarak ama şu an sadece bilğisayarım kaldı :(

artık asosyal oldum cebimde para olmadığındanmıdır bilmem içime kapandım her dakika maddi durumumuz ne olacak oturduğumuz ev bile elimizden gidecek korkusu beni

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...