Müslüman ülkeler arasında en gelişmiş ülke gene Türkiye değil mi sizce?

Müslüman ülkeler arasında en gelişmiş ülke gene Türkiye değil mi sizce? Bence Müslüman ülkeler arasında en gelişmiş ülke gene biz Türkleriz. Dİğer İran, Arabistan felan onlardan bı b*k olmaz.

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• hahahaha :D ya çok şakacısın bir iran bir endonezya bir katar bir arap emirliği değilsiniz fakırlıkten ölmekten bır b*k oluyomu :D araplara laf atıyon yavaş gel

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• evet..
    osmanlıdan kalma borçlar
    ve halkın sadece %3.5 okuma yazma oranından kalma şeysini hesab edersek
    evet en gelişmiş ülkeyiz

iyi bir konuma geldik
    ama hala bazı bağnaz düşünceler yanlış giden şeyler var

lakin Türkiyenin 10-15 seneye ihtiyacı var. tam olarak oturması için bazı şeylerin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kime göre sorusunu cevaplamissin da neye göre sorusunu cevaplamamissin. Türkiye hala gelişmekte olan bir ülkedir

0|1
    0|0
  • Malezya'yı da araştırmanızı tavsiye ederim insanların kültürel alışkanlıkları falan buradan daha iyidir

0|0
    0|0
  • dubai gelismis

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Türkiye'nin en fazla %70'i müslüman onlarında %80'i dinine önem vermiyor.

0|0
    0|0
    • Resmi kayıtlara göre %99'u müslüman.

• Kimlikte Dini-İslam yazınca müslüman olmuyor.

• Evet bende onu dile getirecektim kafirler babalarından korktuğundan kimliğindeki İslam ibaresini değiştirmiyorlar. Zaten resmi kayıtlara göre dedim yoksa hepimiz ne kadar müslümanız orası muamma

• müslüman ülke yok...
    gösterişçiler var.
    ne onların ne bizim islamiyetle alakamız yok.
    nerde kitapta anlatılan kuran nerde uygulamalarımız...

0|0
    0|0
    • Yani olaylara dini boyutuyla bakarsak öyle evet ben müslümanların olduğu ülkeleri ele aldım. Tabi ne kadar müslümanız orası muamma.

• lafta maşallah dindarlığı kimselere bırakmayız ama icraatta sıfırız.
      sadece zengini suçlamakta doğru değil. fakir kişi öncelikle durumuna isyan etmicek gözü yüksekte olmucak. herhangi bir yardım etkinliğine saldırmıcak. ihtiyacından fazlasına hayır diyebilcek. bunlar çok basit temel konular.

• Malezya'da olabilir

1|0
    0|0
  • katar kuveyt bae bunları ülkeden saymıyonmu sırf türk ırkını üstün görmek için yazmayın böyle şeyler.

1|0
    0|1
    • ben sana birşeyler anlatırım da onlar hakkında afallarsın genç
      onlar hakkında

Türküm doğruyum çalışkanım var mı?

• @Afrolevent Anlatma zaten senin kokuşmuş bilgilerine ihtiyacım yok. Benim için türk kürt arap rus alman... fark etmez. Müslüman olsun yeter. Bende türküm ama hiçbir zaman kendi ırkımı diğer ırklardan üstün görmem hepsi Allahın yarattığı kuldur. Bende sana bunu anlatırım da gerek yok boşuna zaman kaybı olursun.

• aynen türkiye

0|0
    0|0
  • Biz Türklere Allah'ın askerleri derler. Müslüman ülkelerin başı, öncüsü konumundayız.

0|0
    0|0
  • yok dubai :D

1|0
    0|0
    • aga ekonomik olarak olabilir.

• her bakımdan gelişmiş her bakımda ekonomik teknolojik sosyolojik psikolojik kültürel... yok yok ordada neden çünkü para var paraaa napolyoon ne demiş paara para paraaaaaaa

Yükleniyor...