Neden sürekli kırılıyorum?

İnsanlara çok fazla anlam yükleyip hayal kırıklığı yaşamaktan çok sıkıldım. LÜTFEN OKUYUN.
Kendime çok yakın hissettiğim bir arkadaşım vardı. İlk tanışma döneminde bana çok ilgi gösteriyordu. Ne zaman ki ben de ona çok değer verdiğimi göstermeye başladım değiştiğini hissettim. Siz en yakın arkadaşınızla ne sıklıkla mesajlaşırsınız? Örneğin bazen bana mesaj atmadığı halde sürekli çevrimiçi oluyor. En yakın arkadaş dediğin, bence bütün sıkıntısını ve hüznünü en önce seninle paylaşır. Sadece boş kaldığında veya yalnız hissettiğinde seni ilgiye boğmaz. Ya ne bileyim mesaj atmadı diye kırılınır mı diyeceksiniz belki ama telefonu sürekli elinde olan biri başkalarıyla konuştuğu halde size mesaj atmıyosa, o kişi en yakın olabilir mi? Üstelik bu kişi bir zamanlar sizi mesajlarıyla bıktıran birisiydi ise. Bir de benim çok arkadaşım olmadığını herkesle yakın olmadığımı olamadığımı biliyor. Beni yalnız bırakmaması gerekmez mi... Kafam çok karışık kime en yakınım desem hep hayal kırıklığı yaşıyorum, fazla mı duygusalım? Herkesi kendimden uzaklştırıyorum zamanla. Sonra bir bakıyorum kimsem yok. Böyle olmasını istemiyorum ama ister istemez ufak şeylere bile kırılan biriyim çok yıprandım. Benim gibi olan beni anlayan var mı?
Kendimi çok iyi ifade bile edemedim o derece kafam karışık hof.

Güncellemeler:
Daha fazla görüş :)))))
Hassas kalpler burada mı

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hatan: çevrenin olmadığını söyleyerek ona muhtaç olduğunu hissettirmen.

Yapman gereken: muhabbet aralarında bu haftasonu ilkokul arkadaşlarıyla falan buluşacağız de. Onsuz da olabileceğini anlasın. İnsanoğlunun geneli böyledir, biraz yüz verirsin ilgi gösterirsin kaypaklaşır

1|0
    0|0
    • Evet dediklerinin ben de farkındayım. Ama bana o kadar farklı geldi ki. Hassas bir konum olduğu için içimi ona döktüm her şeyimi biliyor. Ben de umursamaz olmaya çalışıyorum ama o benden daha umursamaz olunca sinirlerim bozuluyor. Herkesten soğudum ya. Ben işte aynı anda çok kişiyle samimi olamadığımdan kendimi bir kaç kişiye bağlıyorum hep ondan kaybediyorum.

• Ahh şu son cümlen. En sevmediğim huyum ister istemez insanların hatası gözüme batıyor...😒 Dediğin gibi herkesin en iyi arkadaşı kendisidir. Söylediklerin iyi geldi sağ ol var ol.

• Öyle ama cidden. ne demek Sen de sağolasın :-)

En İyi Kız Görüşü

• En yakın arkadaşımda bana benim ona değer verdiğim gibi değer vermeli ki anlaşabilelim onunla. Ben her zaman konuşurum onunla. Ben seni çok iyi anladım. Bak bazen birilerine fazla ilgi gösterirsen seni cepte bilir. Anlıyor musun? Kendini cepte hissettirme kimseye. En yakının dahi olsa seni umursamaz. Bunun için sadece bir arkadaşın değil bir çok arkadaşın olsun ki seni tek bilmesin.

1|0
    0|0
    • O kadar haklısın ki...
      Ama o artık beni çok iyi tanıyor ve kendimi bu kadar iyi ifade ettiğime pişmanım. Daha gizemli olmalıydım. Çok yüz verdim. Her şeyimi ekisksiz anlattım.

• Herkesle arkadaşlık edemiyorum ya... Şu an da evdeyim zaten. Pek insan içine çıktığım yok. bir tane görüşebildiğim yakın arkadaşım var. O bahsettiğim sözde "en yakınım" zaten başka ülkede. Çevre edinemiyorum pek.
      Beni anladığın için teşekkür ederim🙈

• Rica ederim. :)

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...