Ablamla babam arasında kaldım ne yapmalıyım?

Şimdi babamın bankaya büyük ablam yüzünden yüklü bir borcu var küçük ablamdan bileziklerini istemiş ihtiyacım var diyerek ikiside bana söylüyor biri iste benim yerime diyor diğeri veremem kocami işten çıkaracaklar diyor ve yeni çocuğu oldu... ben bunu babama söyleyemem yani bunu söyleyen ben olamam ablam da babama Hayır diyemiyor ama durumu da ortada... ben ne yapayım çok arada kaldım ikiside benden bekliyor. Yoruldum yemin ederim

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Ablan para verebilir ama Kocası buna müsade etmiyorsa zorla isteyemezsin. Bu borç bir şekilde kapanacak. İyi veya kötü sende bu duruma katlanman gerek... yani YÜK sende.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bileziklerini istediği ablan yüzünden mi borç?

0|0
    0|0
    • Hayır en büyük ablam yani bir büyük yüzünden o veremiyor borcu ödeyemiyor çünkü battilar tüp alacak paramiz yok diye ağlıyor oda

• Ablandan bilezikleri isteyen babanın utanması gerek. Git söyle babana her yeri tükettin onlar mı kaldı diye. rahatlığa bak ya.

• Diyemem işte yani ben babama bunu söyleyemem bende yeri çok ayrı oda zor durumda kalmasa istemez biliyorum... ben çok böyle ezilmiş gibi hissediyorum ikisinin arasında

• Büyük abla ödesin

0|0
    0|0
    • Ödese sorun yok zaten babama kaldı borç oda ödeyemem diye bir sürü demogoji yapıyor param yok vs diyerek

Yükleniyor...