Çaresiz kaldım artık ne yapmalıyım?

. Evin içinde artık huzurum hiç kalmadı en kısa sürede evden kaçmak istiyorum bir ablam bir kız kardeşim ve bir abim var babam çok sorumsuz birisi gece eve geliyo artık o da annemden bıkmış annem çok kötü birisi sürekli bana kötülükler yapıyor bir kere 12 yaşındaydım babama sinirlendi hiçbir suçum yokken başıma tornavida fırlattı başım kanadı babam hastaneye götürdü oğluyla birlikte hastaneye gelip sen hala ölmedin mi dediler okul dışında beni evden hiç çıkartmıyolar zaten arkadaşım hiç yok hep evde temizlik yaptırıyo bana artık bıktım bu hayattan geçen gün doğum günüydü hadi herşeyi unutup bir hediye alayım dedim bir de mektup yazdım ona mektubu okuyup çöpe attı hediye de bir köşede duruyor yüzüne bile bakmadı diğer çocukları kutlamazken ben ona o kadafr hediye almışım bir teşekkür bile etmedi daha beter başıma kalktı bu ne biiçm hediye diye sürekli beni abima şikayet ediyor beni dövmesini istiyor üstelik hiçbir suçum yokken artık çok bunalıyorum bu evde üniversiteye geçmeye 2 yılım var ayrıca beni başka bir yere yollamazlar lise 3. sınıfa gitmeme rağmen bir telefonum bile yok bu yüzden arkadaşım yok artık Allaha bile inanmıyorum onların yüzünden hep dua ediyorum beni döverken Allahım beni kurtar diyorum ama beni kurtarmıyor şu an tek çarem ölmek gibi gözüküyor çünkü gidecek kimsem yok akraba felan da yok sizce ne yapmalıyım önerilerinizi beklerim.

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bak canım hayat bu acımasız. Ama inançsızlık sana mutluluk getirmiyor gördüğün gibi. Daha gençsin. Ani bir karar verip hiç istemediğin bir hayat yaşamak zorunda kalabilirsin. İyi düşün. Babanın annenden boşanma gibi bir şansı yok mu hiç? Baban da tahammül edemiyorsa ayrılsın. Neden boşuna sürdürüyor ki bu evliliği?

0|0
    0|0
Yükleniyor...