İlerde hangi mesleği yapmayı planlıyorsunuz ve ne kadar maaş alırsınız :D?

ben bence garson, kasiyer tarzı bişey olurum ve maaşım 1300 civarı olur

Güncellemeler:
vayyyyyyyyyyyy

0|0
78

En İyi Kız Görüşü

• ilerde dünyanın en iyi yönetmenlerinden olup milyon dolarlar kaldırmayı düşünüyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Başta 5, 2-3 yil sonra 8-9, 10 yil sonra ise 15-30 arası inşallah.

0|1
    0|0
    • hangi meslek peki

• benim sorumada cevap vereydin iyidi arada :D

• Dostum hekime görün en iyisini onlar bilir burdan birşey diyemem ve fiyatları bilmiyorum

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Yeminli mali müşavir olsam ama yemin ederken ayağımı kaldırcam

0|1
    0|0
  • Psikolog olmayı planlıyorum da bu devirde bu ülkede benim maaşım da seninki gibi bir şey olur 😂

0|1
    0|0
  • Doktor olacağım ben :D Maaşta 5 bin

0|1
    0|0
  • Fızyoterapı uzmanlığı ınternette 7-15 bın yazıyor ne kadar dogru bılemıyorum

0|1
    0|0
  • Anasınıfı öğretmenliği istiyorum olucam hayırlısıyla 😊

0|1
    0|0
  • Grafik tasarim.. bir slogan bulma 4000, ufak bir tasarim 10000... Tabi iyi bir geafik tasarimci olursm.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hedeflediğim meslek kitapçı dükkanı açmaktı sürekli kitapların içinde olmak :) ama şu an için hedefime ulaşamadım memurluk sınavına hazırlanıyorum hayat neyi getirirsese artık herkesin hakkında hayırlısı olsun, Allah helal kazanıp yemeyi nasip eylesin herkese

0|1
    0|0
  • Elektrik elektronik müh. okuyorum ve inanırmısın buğün baktım devlet sektöründe ne kadar alıyorlar diye şu an 3800 küsürat yeni zamlarla 4200 civarı olacakmış. Biz olana kadar 5 i geçer :)

0|1
    0|0
    • inşallah :D

• Amin kardeşim ama olabilirsek daha. Özel sektör içler acısı ilk yıllar 1500 civarı başlıyor genç mühendisler. Yeni işe başlayan birçok tanıdık oldu ama ileride ne alıyorlar acaba orası önemli benim için :)

• Asker. Yaklaşık 3500-4000 tl arası.

0|1
    0|0
  • Subay veya polis ikisinden biri insallah bir senem kaldi 👍

0|1
    0|0
  • Muhendis 3200

0|0
    0|0
  • 2000 alırım

0|1
    0|0
  • Denizci. Başlangıç olarak 2.500 usd görünüyor ama firma ve gemiye göre değişir. Zaman içinde 5.500 usdden fazla olur

0|1
    0|0
    • denizciler çokmu kazanıyorlar ya? ortalama ne kadar alıyorlar

• Zabitlerden bahsediyorum. Dediğim gibi firma ve gemiye göre değişir ama yaklaşık başlangıç bu

Yükleniyor...