Neden bende diğerleri gibi sevilmiyorum?

Sevilmiyorum. Hiç arkadaşım yok ortamlara davet edilmiyorum, kanka diye bir şey bilmem. Ne yapsam da sevdiremedim kendimi, erkek arkadaşım olmadığı gibi hiç benden hoşlanan kız da olmadı diğer erkekler sevilip sayılırken beni hep kenara itti kızlar beni sevmediler.

Yani kısacası beni sevemediler gittiler, cevaplarınızda boşver , takma gibi şeyler yazmazsaniz sevinirim, sonuçta bu soruyu soruyorsam boşvermediğimi gösterir...

Güncellemeler:
yok mu cevap
Sanirim 2000 Xper bosa gitti

0|0
33|30

En İyi Kız Görüşü

• Bence insanların sevşlmesini saplayan temel şey sempatiklik. Yani kasıntı biriysen, sonurtkansan, kendinle kavgalıysan, nefatifsen sevilmezsin. Ama pozitif olmaya çalışır, insanlara değer verip onları önemsersen ve çekinmeden gülümser, rahat davranışlar sergilersen herkes olmasa bile birkaç kişi tarafından sevilirsin. Benim gözlemim bu. Bir de toplulukla samimi olmak bir kişiyle samimi olmakla başlar. Çevren böyle böyle genişler.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 32

• Birileri seni yargılıyorsa senin onlara karşı olan tavırların nasıl diye bak..
    Birileri seni sevmiyorsa sen onları yeterince seviyormusun diye sor kendine dostum... :)

0|1
    0|0
  • Neşeli ol
    Herkese tebessüm et konus.

0|1
    0|0
  • bilmiyorum. kanka

0|0
    0|1
  • gel benle arkadaş ol ya çok iyi kanka olurum ben aha dayıya sor

1|2
    0|0
  • Hareketlerinden dır. Soguksan insanlara karşı ondan dır

0|1
    0|0
  • Boş verme. Kendini sevdirmeye çalış. Sevilmek için çareler ara. Demek ki sorun sende o yüzden çağırmıyorlar.

0|0
    0|0
  • Cekemiyorlardir. Hele ki başarılı ve akilliysan.

0|1
    0|0
    • Haklısınız bence insanların bu birbirlerine üstünlük taslamaya çalışmaları nedendir bilmem uyuz olurum o tiplere haaa :)

• Biraz ayik ol pek icine kapanik olma ama abartmadan abarttigin zaman daha cok dislanirsin yeni insanlara acik ol

0|1
    0|0
  • Peki bunu sorguladığında ne cevap aldın yani davranışlarında mı br yanlış var bakışlarında sözlerinde mi çokmu asosyalsin mesela?

0|0
    0|0
    • cok asosyalim sevilmedigimden

• Oyy Kıyamam ben ya

0|0
    0|0
  • Mikeyim onları. Sende başka yerlerde ara arkadaşlarını. Sen bir bireysin ve kendini onlara göster. Bu hayat böyle geçmez kardeş

0|1
    0|0
  • Onlarin hepsi bende varda ne oluyor? Herkes kendi hayatini yasiyor. Kimseye ihtiyacin yok cunku bir baskasi gelip senin hayatini durduk yere guzellestiremez. Mutluluk sana ait olsun kimseden bekleme ve mutlu olmak icin kimseyi bekleme. Zamanla hepsi ergec olacak zamanla...

1|0
    0|0
  • Yas kaç acaba senin ya

0|0
    0|0
  • Tipin kayık demek ki

0|0
    0|0
  • Yanlış yaptıgın birşeyler mi var bir onu sor kendine ilk önce, ya da özgüven eksikligi mi? Neden sevilmedigin haklında bir fikrin olmalı en azından?

0|0
    0|0
  • aynı senin giviym tek fark kız olmam:) benmde yok bende yanlzm eskiden takar üzülürdm şimdi RABBİMe yöneldm itim böylee vardr bir hayır

0|0
    0|0
  • Sevmelerine gerek yok

0|0
    0|0
  • tatlım elbet seni seven biri vardır. ancak arkadaşlarınla olan ilişkilerinde de bu korkun olduğu için kendin olamıyosun kendın olmaya çalış herzaman. insanlara yaklaşımın dşün nasıl yaklastığını dşün ve empati yapmaya çalış

0|1
    0|0
  • Senin problemin kendinle. Özgüven yani. bunlari yarin bulsan hiçbirşey değişmeyecek

0|0
    0|0
  • Sen kendini seviyor musun peki?

0|0
    0|0
    • İyi bir soru.. sen kendini sev kendinle barışık ol ondan sonra sevmiyorlar dedigin insanlar için hepinizin ... sına koyayım de geç.. bu zamanda zayıflığa yer yok öyle değil mi?

• tabii ki seviyorum

• Yalnız değilsin desem😄

0|0
    0|0
  • Bende sewilmedim yanliz degilsin :D

0|0
    0|0
    • Bazı insanlar seni çekemiyor kıskanıyor sana üstünlük taslamaya çalışıyor olabilirler onların... koyayım bn taa :) Dikkatimi çeken bişey ise çok iyimser oluyosun iyi niyetli vs vs oluyosun ama o iyilikler garip kalıyor bazenn...

• Icine kapanik biri oldugundan olabilir, ilk adimi sen at, sen onlarin yanina git kendini onlara ac, problem bu bence. Bunu cozmek de senin elinde

0|0
    0|0
  • Pısırık özgüveni düşük biriysen olabilir. Özgüvenini yüksek tutmaya bakmanı öneririm.

0|0
    0|0
  • sevdirmek istiyorsan hiçbişe yapma

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabi anne ve babansa :/

0|1
    0|0
  • Çirkin ya da fazla çekingen misin?

0|0
    0|0
  • Olur insallah

0|0
    0|0
  • Farklısındır.

0|0
    0|0
  • sevilirsin zamanla

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 30

• Cevabın belki bende. Ama uyarayım fazla derin ve gönül arayışına çabalayan biriyim.
    Melek olmak ister misin? Muhtemelen evet.
    oysa melek olup insan kılığına girecek olsan bütün insanlar sever mi bu saf güzelliği. Hayır. Tahminim %5 inden fazlası sevmez?
    Pek tabi insanca yalnız olmak zor. Ama yalnızlığını zaaf olarak görürsen kendi değerini ucuzlaştırır dolayısıyla sevgi kazanmak için o oranda aşırı çabalar fedakarlık yaparsın. lakin aksine uzaklaşırlar.
    gelelim kendi yalnızlığında kendi değerini buldun. değerini yğksek bilirsin. daha az ama öz çabalarsın.
    Bak sırtımdan hançerleyene dahi deli divane olup bunaltan yalvar yakar tutan biriydim yakın zamanda. o içindeki acıları bilirim. yalnızlık acısını da bilirim.
    En temel sorun asla sevilmemek değil. önce kendi değerini keşfetmelisin. sonra sevdiğine değil sevgine, sevgi bağına değer vermelisin. işin sırrı gönlün sana burada yol gösterecek. hakikati, güzelliği yalnızlığında bulursan o yalnızlığın gerçek sevgilerle bezenir.

BENİM EN ÖNEMLİ FELSEFEM:
    Seven içinde sonsuz bir boşluk taşır. Ama karanlık. ve içinde hayatın anlam ve güzelliklerinin resmi var. şimdi karanlık bilinmezliktir. resmi görmek ve güzelliklere ulaşmak için sevilene ulaşmak lazım gönülden. o da nokta alanda sonsuz ışık kaynağıdır. Erkeklerin doğası sevendir. kadınların da seven. ama tersi de olur, seven sevdiğini ışığını içinde de bulabilir. Bu ilahi aşk yoludur.

Değerini insanların vermesine müsade etme. Toplumsal değerlerle yaşamaktasın. bu tvde filmin içindeki bir karakter gibi olmak, senaryoyu oynamaktır. oysa tv nin dışında o tv yi izleyen olmalısın. o da o bilinci aşıp gönülden bakmakla mümkün. gönül kusursuz bilinçtir. garipseme. bu fatklı. o bilinç düşüncelerini sevgiye ulaşacağın şekilde şekillendirir merak etme. sevgilerle...

0|1
    0|0
  • Abi ortamlara giricen. Öyle evde oturuyorsan olmaz. Benim abimde öyle. Evden çıkmıyor. Hiçbişi yok. Evden çıkacan. Ortam bulucan. ilk önce bir işin olsun. para kazan sonra Sosyal olmak için tiyatro sinema kulüpleri ya da dizii oyunculuğu olarak sadri alışık tiyatrosundan alırsın. Bakarsın ünlü olursun. yani yelkenleri açacaksın. Araştır. dernekler kulüpler, olmadı bütçe sorunu var. siyasi partilerin gençlik örgütüne üye ol. Hemen kız deme. arkadaşlık sonra sevgili belki olur. olmazsa da kafaya takmayacan. elbet bigün olur. belki 28 belki 33 bilemezsin.

0|2
    0|0
  • İçine kapanık olma Ayık ol

0|1
    0|0
  • genel olarak seni çekemeyenler var demektir
    onlar senin hakkında kötü laflar yayar ve arkadaşlarını senden uzaklaştırırken
    kendilerini bu yolla popüler yaparlar sonuç sen yalnız onlar popüler ve sevgilisi var
    Bana da böyle yaptılar bir kimin yaydığını bir bulsam vay onun haline.

0|1
    0|0
  • Arkadaşım gerçekten seni çok iyi anlıyorum ve benimde fikrim gerçekten şu dünyada yüzlerce arkadaşın olacağına birtane dostun olsun yeter arkadaşlık ayrı birşey dostluk ayrı ve bence bu büyük eksiklik sıkı bir dost öylleki sana kardeşten daha yakın olan biri ve inanki ozaman herşey çok iyi oluyor ve böyle dostu olan insanlar çok şanslı allah herkese böyle bir dost nasip etsin arkadaş bulmaya gelincede akışına bırak ve ortamda yapılan şey neyse çoğunlyğa uy muhalefet ollma ozaman kazanırsın

0|1
    0|0
  • Anlattığına göre çok fedakar, yardımsever ve dürüst birisin. eee bu zamanda böyle olmak sevilmemek, sayılmamak, değer görmemek için başlı başına bir nedendir.

1|3
    0|0
    • Haklısın iyilik bazen çook garip kalıyorr... çok iyi niyetli adammm oldun mu saf gibi görüyorlar.. iyiliğin üstüne sıçıyorlar.. bazen Piçlik kazanıyor fakat biz yinede iyi olmaya devam edecegizzz...

• Tanış sev çık özle ayrıl ohooooo
    Çay var mı çay

1|0
    0|0
  • 0|0
    2|1
  • Zamanı gelmemiştir belki de.

0|0
    0|0
  • elbette sevecek ve sevileceksin.. ama her şeyin bir zamanı var.. uygun zamanı bekle.. seninde kışın yaz bahara dönecek

0|0
    0|0
  • Kendi yaşam tarzını tavırlarıni insanlarla olan sosyal ilişkilerini bir gözden geçir derim sonuçta Hangimize sorsan hepimiz doğru insanız hep diğer insanlar suçlu bilmem anlatabildim mi belki nerde hata yaptığını anlamak için kendine objektif bakabilirsin

0|0
    0|0
    • sosyal ilişkim yok su an

• Edinmen lazım demekki asosyal bir yapın var ise dışa dönük etkinliklere cesaret gösterip katılan fayda olur

• Çook iyi niyetliysen iyilik biçok yerde garip kalıyor... o bahsettigin insanlardan uzak dur o tarz insanlardan hayır gelmez zaten... çekememezliklerde oluyo çoğu zaman..

0|0
    0|0
  • bende hiç sevilmiyorum nedeni de şu lanet olası tipim ve kısa boyum yüzünden kaç kere bana sapık damgası çaktılar bir bilsen

1|0
    0|0
  • Ne yaparsan yap insanlar seni kullanamadığı takdirde sevmezler. O yüzden hep kendin ol ve bunu savun.

0|0
    0|0
  • seninla kanka olalım kardeş hadi

0|0
    0|0
  • Bana kanka diye bilirsin ben senin kankin dostun arkadaşın sırdaşın olurum :) istersen

2|0
    0|0
  • salla. kendin uzak durursun bir zaman sonra zaten cıvıklık dolu ortamlar

1|1
    0|0
  • herşeyin vakti zamanı vardır.

0|0
    0|0
  • Kardeşim gel istanbula gezdireyim ben seni sahil sahil sıkma canını bu kadar

1|0
    0|0
  • kurtlarla arkadas ol yalniz baltayi elinden birakma rus atasozu
    icine kapanik yeni insanlara acik ve ayik ol biri cinse sen onu havada karada hallet ondan daha cin ol yeri geldiginde balyounu kafasina indir

0|0
    0|0
  • Valla ben

0|0
    0|0
  • Psikologa gitmeni öneririm

0|0
    0|0
  • tipten kaybediyor olabilirsin :D

0|0
    0|0
  • fotoğrafın var mı

0|0
    0|0
  • Sevgi neydi?

0|0
    0|0
  • sorun var se ne

0|0
    0|0
  • İyikide sevilmiyorum, davet edilmiyorum ortamlarda b*k gibi ya onların.

0|0
    0|0
  • Kardesim sendede benim gibi sosyal fobi var ben psikologla görüştüğümde bana eski yaşanılan veya hiç yaşanılmayan olaylarında etkisinin olabilceğini söylemişti. Sana yardım edebilirim aslında senin cevabınında bana bir yararı olabilir bu olayı kendimde çözebilmem için. Yaşanılan yaşanılmamış olan olay derken mesela hiç hayatında doğduğundan bu yana dusun , bu zamana kadar hic asik oldugunu dusundugun (platonik askta olabilir) daha sonra hoslanti oldugunu anladigin biri oldu mu? Bunu iyi düşün kardes sana bana doktorun söylediklerini yaşadığın veya yaşamadığın duygulara göre sonucunu ve çözümünü verdiğin cevaba göre söylicem. Birde bende cevabına göre kendimle ilgilibir sonuç çıkarıcam Allahini seviyorsan dogru cevapla kardesim

0|0
    0|0
    • copy paste mi yaptin bu yaziyi sen

• Evet kardesim hem benim gibi insanlara yardim etmek hemde kendime cozum bulmak icin

• aynı ben arkadaş yok doğru düzgün hepsi işi düşünce gelir biyere çağırdıkları yok kimisi selam bile vermiyor zaten

0|0
    0|0
  • Sğlık olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...