Hiç göz altına alındınız mı (Polis tarafından) ? Nasıl alındınız? Nerede alındınız? Ne oldu da alındınız?

Soru açık net. Amaç merak can sıkıntı veya paylaşım. Eğer göz altına alındıysanız konuyuda açıklarmısınız?

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• öyle bir anım var ki uzun ama. en basitinden 2 kere karakolluk oldum 1 kerede mahkemede polise şahıtlik yaptım.

0|1
    0|0
  • Ben degil de bir arkadasim alinmisti
    Dayak izleri hala vucudunda.

0|1
    0|0
  • Hic alinmadim daha, ama abilerim fazlasiyla.

0|1
    0|0
  • olmazı.

0|1
    0|0
  • Hayır alınmadım.

0|1
    0|0
  • Alınmadım. Alınacağımı da zannetmiyorum.

0|1
    0|0
    • Belli olmaz

• Olaya karışmam. Karışacak insanlarla da arkadaşlık kurmuyorum. Diyorum ya zannetmiyorum. Kesinlikle alınmam demiyorum. Herşey olabilir ama bile isteye suça karışmam. @Kuskuun

• Tamam sus nolur

• Alındım :D

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Arkadasimi kurtarmak icin gecenin 2sinde gitmistim

0|0
    0|0
  • Manitayla yakalandim 😢

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiç alınmadım.

0|1
    0|0
  • kavgadan alınmıştım birkaç kez

0|1
    0|0
  • geziciler nerde :)

0|1
    0|0
  • alınmadım ama şikayetim oldu

0|1
    0|0
  • Çok alındım sayısını bile hatırlamıyorum o kadar çok ki ama hepsi kavgadan dolayı

0|1
    0|0
    • Benim de kavgadan dolayı ilk olarak 6. sınıfta sonra 7. sınıfın ikinci döneminde sonra 9 . sınıfta daha sonra diğer 9. sınıfta ve geçen hafta elektrikli jop taşımaktan

• Aynen

• İzmir / Şirinyer de 2 arkadaş yolda yürüyoduk bir adam Eshot tan indi bizde eshot un arka kapısının önünden geçiyoduk eliyle beni itti , bende ne var ya ne itiyon dedim , Adam 40 45 yaşlarındaydı pardon deli kanlı dedi biz tam yürümeye başladık arkadaşım duymuş adam küfür etmiş arkamdan , arkadaş döndü koştu sen gelsene şöyle dedi adam küfür etmeye bağırmaya başladı bende koştum hemen arkadaşı çekicektim adam beni tekrar itti döndüm bir tane vurdum kaşına yere düştü ordan adamın bir arkadaşı geldi bizim üzerimize yürüyodu arkadaşla muşta taşıyoduk o zamanlar çıkardık direk sonradan gelen üzerimize yürümek isteyen adam duraksadı diğer bizi iten de sürekli küfür etmeye devam ediyodu yerden kalkınca diğer adamda kaçınca hala küfür ettiğinden bir güzel dövmüştük orda dayak yerken bile sövüyodu

• Askeri personelim asker olduğumu açıkladım beraber inzibat bekledik onlar aldı 😄

0|1
    0|0
Yükleniyor...