Hiç polis otosuna bindiniz mi?

Hiç polis otosuna bindiniz mi ?
Merhaba Arkadaşlar
Her hangi bir nedenle hiç polis otosuna bindiğiniz oldu mu?

Hiç polis otosuna bindiniz mi?

• Evet, bindim.
    50% (8)75% (24)67% (32)Oy Ver
  • Hayır, binmedim.
    50% (8)25% (8)33% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ohoo çoook üniversitedeyken tanıdık polis abilerimiz vardı sağolsunlar gördüklerinde eve okula falan bırakırlardı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır, binmedim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bikere yolda tek bulmuştum kılıfından tahminle dedm heralde bir bayan teli centilmenlik yapalım dedik meğer başkomiserin teliymiş. d karakola kadar getirdim bide adamı bekledim yemek flan ısmarlycaktı ama ramazandı olmamıştı dedim bari eve bırak bidaha araba parası vermeyeyim. d ilk öyle bindiydim sonra tanış polislerin aracında çok gezdim tabi. d

1|0
    0|0
    • Komisere bayan teli bu galiba dedin mi? :D

• Matematiksel olarak küçüğüm. Banane. :D

• Tamam küçüksün bişe demedim :D

• Yakalanan kaçak Afganlılar sorgulamak için , kendi tercumanlari izinde oldugu icin , bir seferligine imza karsiligi yeminli tercümanlık yapmak için evden polis aracıyla alındım bir kez.. Ama araçta öğrendim alınma sebebini, korkmuştur baştan, ne alaka diye

0|0
    0|0
  • eskiden çıktığım sevgilime laf atan birini dövmüştüm ama esnaf bana destek verince kurtulmuştum. Bir kerede üzerime iftira atıldı ama gene kurtulmuştum ve olayla alakam yoktu bile sadece ordan geçiyordum :D Bir kerede gideceğim yere vasıta bulamadım çevik kuvvet arabasına otostop yaptım bindim içirdeki tüm polisler maşallah zırlı mırhlıydı :D

0|0
    0|0
  • defalarca.. hatta onunla ceza evıne gırdım ben

0|0
    0|0
  • Evet, bindim.

0|0
    0|0
  • Çoook

0|0
    0|0
  • Bir çok kez kavgadan sonra ya da uygfunsuz durumda polis amcalar beni tutukladı bir kerede 3 ekip zor zapt ettiler polislerle tek başıma kapıştım :)

0|0
    0|0
  • Evet bindim..

0|0
    0|0
  • Vallaha isteyerek binmedim zorla bindirdiler polis abiler 😉

0|0
    0|0
  • Bir kaç kez bindim. Çok berbat bir durum. İnsan kendini haklı olsa bile suçlu gibi hissediyor.

0|0
    0|0
  • Evet babam polis memuru zaten

0|0
    0|0
  • polis arabasında büyüdük...

0|0
    0|0
  • Araca binmedim ama nezarethaneye girdim fotoğraf çekimi için

0|0
    0|0
  • Sirenleri bile çalıştırdım :D

0|0
    0|0
  • Bikaç kere bişeyler oldu

0|0
    0|0
  • çoook

0|0
    0|0
  • Çoook

0|0
    0|0
  • Bindim bir görev için binmiştim :)

0|0
    0|0
  • bindimm :D

0|0
    0|0
  • izmirde arabamı kaybetmiştim 1732 sokakta karşıyakada sivil polis tolga abiyle sabaha kadar aramıştık yanımıza bir termus çay aldık sabaha kadar ne anonslar geldi telsiz tecavuzcusu hırsızı alkoliği travestısı neler neler ne gulduydum o gun guluyodum çaktırmadan gulme ak dedi senın arabı arıyoz dedi :D ahahahahah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...