Dini inanışım yüzünden çok tepki görüyorum?

Dini inanışım yüzünden çok tepki görüyorum ne yapmam lazım yardım edin

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• insanlara dini görüşünü söylemek zorunda değilsin, kendini açık etme. Ne ki dinin bu kadar tepki görüyorsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben de bilimi severim. Lakin hakikati gördüm. Yanlış olduğun konularda seni uyarırım lakin kınamak bana yakışmaz. Kınanmaması gerekir fakat hakikat de anlatılmalı...

0|0
    0|0
    • Allah hidayet versin sana da kardeş

• Sünni müslüman olmayan herkes için geçerli. Ancak sabır dileyebiliyorum. Eğer iş yerinde, okulunda, mahallende baskı görüyor ayrımcılığa uğruyorsan belgelemeye çalışıp AYM'ye bireysel başvuruda bulun, sonrası AİHM.

0|0
    0|0
  • Pis zındık :)) güzel kardeşim insanların genelinin bir anlamı yok hatta hatta düşüncen Yüzünden seni yargılayan Kişilerin hiç mi hiç Önemi yok

1|0
    0|0
  • Sen de islamiyete dön.

0|0
    0|0
  • Ben de ATEISTIM! Kimse de bibok diyemiyor, cunku bunun normal bisey oldugunu onlara hissettiriyorum. Sorularina tak diye cevabimi veriyorum. Daha cok okumalisin, onlara ne oldugunu goster kocum, kendilerini bir b*k sanmasinlar.

0|1
    0|1
    • Atetislik le aklı başında bir müslümanın işi olmaz, kardeş ben bir müslüman olarak ateislere değilde, ateistliği insanların dinine küfür etmekten ibaret sanan saygısız insanlara ayar oluyorum, daha çok ülkemizde görülen bü tür ateistliğin ne olduğunu dahi doğru dürüst bilmeyen sözde ateistler yüzünden, bu ülkede insanlar ateistlere kötü gözle bakıyor

• İslamın mürtedlere karşı olan tutumunu biliyorum ama en azından herkese saygı duymayı ögretir bize dinimiz

• Tak diye cevap veriyorum ama kalın kafalılar nasıl anlasın ki

• Neye inanıyorsun kardeş

0|0
    0|0
  • Bu hesabım kapandı artık bundayım

0|0
    0|0
  • Ailen evlatlıktan mı reddediyor

0|0
    0|0
  • bende geyim

0|0