İnsanca yaşamak neden bu kadar zor?

Kimseyi kırmadan, üzmeden, çalmadan, vurmadan, öldürmeden, insanı insan olduğu için severek, kötülüğünü istemeden, severek sevilerek, umut dolu bir yaşamı her insan hak etmiyor mu? Ülkemizde ki bu kinin nefretin düşmanlığın amacı gayesi sebebi ne bir güleryüz bir tebessümü özler olduk...

Güncellemeler:
İnsanca yaşamak neden bu kadar zor?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Şeytanı galip gelenlerin dünyasındayız. Olacak o kadar..

0|0
    0|0
  • İnsanlar doymuyor. Bu yüzden bu kavgalar, öfkeler.

0|0
    0|0
  • Her yer böyle. Nefret aptallıktır.

0|0
    0|0
  • İnsanlar sahte kendi kafasına koyduklarını yapıyorlar arkadan dedikodu yapıyorlar düşmanların oluyor hadi ses çıkarmıyorsun sonra sende onlara benzemeye başlıyorsun iyiler yok oluyir gibi robot gibi insanlar artık duygusuz kinci kurnaz

0|0
    0|0
  • Cunku kalbimizde iyulik oldugu takdirde kotulukde var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kablosuz yalan makinesi yapmışlar :) düşünceleri okuyabiliyorlar bir kaç yıl içinde portatif olarak taşınabilecekmiş sanırım 30-40 yıl sonunda da kol saati formatına gelir buda istediğin her an yalanı çözebilmeyi sağlar yalan olmadığı zaman da bütün sorunlar ortadan kalkar diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • islam bozuyor herşeyi

0|0
    0|0
    • islamı yaşayamayan siyonistler bozmasın dünyayı bir daha gözden geçir bakalım yaşanan olayların olduğu bölgeyi

• İslam her şey olduğu gibi Allah ne zaralıysa bize haram kılmış islam 'da zorlama yok herkesin kendi düşüncesi ama bu yanlış düşüncenin sebep'i ne bilmm ama islam hic bir sey bozmuyor senin gibiler yüzden bozluyor

• seni anlayacak insanların olmamasıdır. mesele bu.

0|0
    0|0
  • Bilemeyiz

0|0
    0|0
  • Allah bir el ataverse

0|0
    0|0
    • Müşriklere yolladığı kuş ordusunu ebabiller ini bizedede gönderdim yüce mevlam gerçekten her namazdan sonra dua ediyorum bunun için

Yükleniyor...