Salak salak şeyler oldu yardım?

Oncelikle bunlar ölmüş annem babam üzerine söylüyorum gerçek
Benim Annem babam öldü baya önce. Fatma abla var bir evde çalışıyo ve bende fatma ablayla kaliyorum ve ben bir kac kotu olaydan dolayi okuyamadim fatma abla annemle çok yakın arkadastilar (43 yasinda) bende onun yanında duruyorum fatma abla bu evde calismaya başlayalı baya oldu bende onun yanında yardım falan ediyorum arada evin kızı var sena ve aynı yastayiz hiç kötü biri değil zengin Zübbede değil ilk başlarda tabi samimiyetsiz bir ilişki vardı hani ben odasına atıştırmalık falan geçiriyorum falan iste arada odasını falan temizliyorum ve hiç iletişim yoktu sonra biz konuşmaya başlayınca çok ortak yonumuz olduğunu anladık ve aşırı yakinlastik yani cidden çok yakinlastik hatta benim en iyi 2 . arkadaşım falan oldu ve bana en yakın arkadaşı olduğumu soledi şimdi çok saçma olaylar oldu yani en yakın arkadaşımın evinde hizmetci gibi oldum ya çok kötü hissediyorum ve o da kötü hissediyo bence.

Güncellemeler:
Anlamayanlar için hani şey gibi oldu yakın arkadaşımın evinde çalışıyo gibi oldu ole bişi

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Neler oldu konuya bağlı.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle okuluna devam et. Sonra da okulundan başka hiçbir şeyi umursama. Yine arkadaşın olsun o kız ama asla kim olduğundan utanma. Sana sahip çıkan bir insan var ya o olmasaydı ne olurdu diye düşün ve mutlu yaşamaya bak. Bunlar sorun yapılacak şeyler değil

0|0
    0|0
    • Okuluma inşallah devam edicem zaten hiç istemeyerek ayrıldım görüşünüz için de teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• sorun nedir

0|0
    0|0
  • hıcte rezıl olacak bişey yok helal olsun ekmeğini tastan cıkaranlara namusuyla kazananlara helal olsun bence kendınle gurur duy o fatma ablanada helal olsun sana sahıp cıkmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu durumd nSil yRdim etmemizi istersin ki? Ne yapmamizi vey ne onermemizi mesela cunku anlamadim tam olarK. Senin baska kimsen yok mu

0|0
    0|0
  • Bu kotu bir sey degil kafana takma bence. Ama okulunu mutlaka okumalisin ilerde pisman olursun.

0|0
    0|0
    • Okulumu okuycam inşallah zaten hiç istemeyerek bıraktım

• Anlayan banada anlatsin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...