Fala bakabilcek var mı resmini attım bu aralar çok taktım fala?

fala bakabilcek  var mı resmini attım bu aralar çok taktım fala?

Güncellemeler:
şu fala bir bakın ya
yok mu fala bakıcak

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bence buralarda saçma sapan şeyler duymaktansa soner bey veya cengiz beye git sana en ince ayrıntılarına kadar anlatır emin hele cengiz benim çekmecemdeki eski sevgilimden kalan kolyeyi sakladığımı bile söyledi o kadar iddalılar bence boşa oyalanma

1|1
    0|0
    • onlar kim canım ya sanki mahaleden birindne bahsedermiş gibi bahsetmişsin falcıysa dünya üzerinde kaçtane cengiz ve soner var falcı bari nerdeler onu yaz: )

• konur1 sokakda benim bildigim tek turunc u cafe var zaten orası sevdirdi falı bana

• e canım tanırsın o zaman onlarıda gittiğinde sor gösterirler sana orda

Erkekler Ne Diyor 10

• sana ince uzun bir yol görünüyor

1|0
    0|0
  • internetten fal bakıldığını ilk defa gördüm bu sanal alemde :)
    fal denilen olay enerji kabiliyetiyle olur burada söylenen herşey asılsız olacağı gibi sahih değildir

1|0
    0|0
  • At çıkmış

1|0
    0|0
  • öncelikle faldan anlamam. resımede cok ayrıntılı bakmadım ama gozume carpan 2 seyı soylemeden de gecemedım. bir erkek var. kısa saclı. sert bır yuz ıfadesıne sahıp. bıde boynuzlu bı at. bı adı vardıda su an hatırlayamıyorum ama genelde bu at ıle ılgılı cok ıyı seyler soylerler. ıyı kısmet guzel hayat veya mutluluk para gıbı seyler.

0|0
    0|0
  • çok yakın bir zamanda bir hayvana zarar vermiş ya da zarar verildiğini görmüş, bu duruma çok üzülmüşsün. birde istediğin hiçbir şey ilerde gerçekleşmiyor:)

0|0
    0|0
  • Yollar var. :D

0|0
    0|0
  • google playda uygulama var onlara yollasana burada adam gibi yorumlamazlar :)

0|0
    0|0
  • Bilmiyom ki

0|0
    0|0
  • Sana kabarmışlar :O

0|0
    0|0
  • sıkıntılı gördüğün bir olaydan ohh dedirten bir haberin var beklemediğin şekilde..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...