Polisi, arayıp herhangi bir ihbar da bulundunuz mu?

Polisi, arayıp herhangi bir ihbar da bulundunuz mu?

Güncellemeler:
@ismiyook arasında mi hiç.

Güncel..!
Aradin mi yâni

Yine güncel!!!

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yıllar yıllar önce o babamin bize yaptığı kötülük de aramıştım polisi...

Eski mazi geldi gözümün önüne ve gülümseyen suratım çöktü...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayr sukur öyle bisey gelmedi basima

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • Evet olmuştu

0|1
    0|0
  • Evet sülalemi şikayet etmiştim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şimdi yazacaklarım benim başımdan 1,5 yıl önce geçti kanka arkadaşım vardı yanımda biraz içmiş kafalarımızı kıyak etmiştik ama şahroş değildik yani hafif güzel olma kıvamında neyse tutuk evin yolunu Antalya üniversite hastanesi yolu civarı bilenler bilir karayolları üzerinde Üniversitenin de yakut çarşından direk çıkıttığımız kapıdır dışarı neyse
    yürüdük yürüdük yolun ortasında kız çocuğu 16 yaşında var ya da yok ağlıyor üzerinde bir yelek benzeri bir şey kızın yolun ortasından gitmesini merak ettik ve durduk..
    bacım nereye gidiyorsun dedik bana falezleri tarif edin oraya nasıl gidebilirim diye durdu sürekli açıkça belliydi ölüme gitmek istediği yolun ortasından gidiyor sürekli yolun kenarına çektik defalarca onla bizde yürüdük karayollarınıın oraya kadar telefonu sürekli çalıyor sanırım evliydi kocası dövmüştü ve evden kaçmıştı sürekli arıyordu hayvan telefonu vermedi verse açıp küfür edicektim bizden önce üst geçitten geçti ve uzaklaştı biz 155 aradık açtılar adresi verdik falan 1 saat bekledik gelmedi polis bir daha aradık 1 saat daha geçti kız çoktan gitmiş uzaklaşmıştı zaten biz eve doğru yürümeye başladık polis ekipleri 2 arabayla hızlı hızlı gelmeye başladı haber alamadım o kızdan gazeteye baktım kötü haber yoktu nette araştırdım yoktu bir şey inşallah iyidir...

0|0
    0|0
  • Evet.

0|1
    0|0
  • troll ihbar yapmıştım bir kere ama bidaha aramadım :D

0|1
    0|0
  • hayır ama beni ihbar edenler oldu.

0|1
    0|0
  • bulundum hemde cok tofaşcıları arar şikayet ederdim

0|1
    0|0
  • ben hiç bir zaman aramadım ama benım ıcın cok aradılar :( bu bır dramdır

0|0
    0|0
  • bir yaz günü dükkanın kapısında bir arkadaşla konuşuyorduk. 20 metre ilerde yolun karşısındaki kahvenin önünde oturan adama biri yaklaşdı ve bişey söyledi ama tabi duymadım. Sonra arka cebinden tabancayı çıkardı adamı vurdu. Biz direkt dükkana içeri kaçdık ama ben hemen polisi aradım. Vuran kişi koşarken önüme çıkmayın vururum diye bağırıyordu. Adam zaten polis karakoluna doğru koşuyormuş teslim olmak için. Bu adamda alacağı varmış o yüzden çok zor durumda kalmış. Benden daha yakında bulunan kişilerin anlatması ise adam ona beni tanıdın mı demiş adam yoo sen kimsin? demiş. Oda ailesinin hayatını kararttığın adamım ben şimdi sıra bence demiş alnından vurmuş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...