Daha önce biriyle kavga ettiniz mi?

ben durduk yere kavga etmedim genelde kilomla dalga gecildiği için altıma aldığım insanlar oldu peki ya siz daha önce hiç biriyle kavga ettiniz mi dayak yediyseniz ya da dövdüyseniz anlatır mısınız

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• 17 yaşındaydım şöyle 21-22 yaşlarında iki tane yarma sarmıştı bana. Daha en başta dedim kendi kendime '' Oğlum bunlar beni sabaha kadar antreman olsun diye döver'' diye amaaaa işte... Erkeklik yapıcaz ya geri vites de yok. Ama bunlar beni bir dövdü ki sorma :) Gerçi birinin kaşını patlattım da yarım gözle gördüm onu da :))

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir kere dayak yedim topluca saldırmışlardı. Sonra hepsini tek tek bulup dövdüm :D onun dışında sapığın tekini hastanelik etmiştim parmak attı dönüp baktım pis pis sırıtıyordu. Yumruk atmıştım ağzına. En son kafasını yere vurup çekiyordum polis geldi.

0|0
    0|0
    • hak etmişler ama

• haklısın gerçi

Erkekler Ne Diyor 11

• 50li kilodayken ağırlık farketmez çok kılolu dövmüşlüğüm var , tek bir kıvuılcımda pert ederdim hey gidi günler heyyyy okulda dayıyım diyen biri vardı müdür bile araya girdi pert ettiydim sonradan adı kedi olduydu çocuğun :)

0|0
    0|0
  • ettim. ben 1 vurduysam onlar 10 vurdu ehehe

0|0
    0|0
  • çook oldu. hangı bırını anlatım kı. saglam dayak yedıgımde oldu dövdugumde. ama hıc bırınde kalıcı bı hasar almadım. ve bılırsınkı erkeklerın kavgaları genellıkle kanlı bıter :D

0|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0
  • Kilon da dalga geçilmeyecek gibi değil ki be canısı.

0|0
    0|0
    • işte senin gibileri eze eze dövdüm

• 5. sınıfta, sonra kavga etmeyi bıraktım.

0|0
    0|0
  • hırsız dövmüştüm ahah

0|0
    0|0
  • Kimsenin kilosuyla falan dalga geçmeyiz biz kardeeş.

0|0
    0|0
  • çok kavga ettim haksızlığa gelememem en büyük sebeb

0|0
    0|0
  • etmedim sen

0|0
    0|0
  • ettim kavga ettiğim herkesi dövdüm bir babamı dövemedim 'mk'

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet.

0|0
    0|0
  • Etmedim

0|0
    0|0
  • bende kilomla dalga geçenleri dövdüm benim elimde ağır aikido da biliyorum 2 erkek dayak yediler ama nasıl dövdüm bilmiyorum çok sinirliydim ağzı kanadı birinin diğeri kaçtı hemen

0|0
    0|0
  • Evet dovdum o lari

0|0
    0|0
  • Tabi ki. d

0|0
    0|0
  • Evet etmiştim

0|0
    0|0
Yükleniyor...