Bana bir fikir verin napıcam ben?

Ailemle fazlasıyşa sorun yaşıyorum 20 yaşındayım artık ama yinede çocukmuşum gibi davranıyorlar yurtdışına okumaya geldim ama yapamıyorum ve dönmek istiyorum ama anlamıyorlar benle konuşuyorken ben haklıyım ama başlasıyla konuştukları anda hayır babanı seviyorsan okulunu bitirirsin diyor babam ama benim türkiyede de kazandığım 4 senelik bir üni var diyince bana açıktan okuyorsun çalış derken çalışmıyordun istanbulu kazanamadın diyor ama ben onun beni örgün okutacak parası yok diye tüm tercihlerimi açık yazıp 4 seneyi kazandım :( biz babamla hiç anlaşamıyoruz ben küfürden nefret ederim ama o hep küfür eder bide sabah nette araştırma yapacaktım ailemle düşüncelerimiz uyuşmuyor diye bir araştırma yaparken major depresyon geçirdiğimi fark ettim belirtiler bire bir evime dönmek istemem de ne var sanki onlar hep başkaları neder diye düşünen kafadalar ama ben öyle değilim böyle olmam da ne var sanki herkesin hayatı kendine herkes istediği hayatı yaşamakta özgür olmalı ben onları üzmemek için onlarla paylaşıyorum sanki 10 yaşındaki kardeşden bahsedermiş gibi davranıyorlar napıcam ben

• ben mı haklıyım
    A seç
  • onlar mı haklı
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve