30 lirayı nasıl 200 lira yapabilirim?

Arkadaşlar ev kiram yaklaşıyor yanımda tek 30 liram var. Ben herkes gibi anne baba parası yemiyorum. Iş de bulamadım.

Bu parayı 200 lira yapmam gerekiyor. Ne önerirsiniz bana yardımcı olabilecek biri var mı? Biliyorum az ama başka çarem yok sapıkça şeyler de söylemeyin lütfen.

Güncellemeler:
Öğrenciyim normalde ev kirası 400 200 200 veriyoruz
Sapıkça şeyler yazmayın dedim değil mi hayvan olsa anlardı beyinsizler!

0|0
11|50

En İyi Erkek Görüşü

• Zor bence yapamassın kiranda ucuzmuş

1|0
    0|0
    • Ogrenciyim 400 normalde 200 200 ortak veriyoruz

• Sende haklısın ne var yani yardımcı olsalaar ama insanlık yok bunlarda ALLAH seni namerde ve kimseye muhtaç etmesin.

• Amin 😣

En İyi Kız Görüşü

• hokus pokusss de ufle donusur.
    te allam.
    part time is bulabilirsin.

0|0
    0|0
    • ya da esten dosttan borc. alabilirsin is bulamiyosan.
      onun ya da esten dosttan borc alabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 49

• Bir miktar paranın kısa sürede %660 artış sağlamasının tek yolu kanun dışı işlere bulaşmaktır. Bunu yapacak olsan bile 30 lira ile yine yapamazsın.

0|1
    1|0
  • Çalış

0|0
    1|0
    • Is bulamadım demişim demi oraya kör müsün

• nasreddin hoca gibi doğurt :S

0|0
    1|0
  • Mantık aramışsın ama üzgünüm böyle bir seçenek yok keşke olsa yapabileceğin tek şey borç bulmak ya da kirayı geçiktirmek. Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • Üstüne 170 lira daha koyarsan 200 olur 😜

1|1
    1|0
  • Bimden tanesi 35 kuruştan 80 tane su al 80x0,35=28 tl
    Bunları tanesi 75 kuruştan sat 0.75 x 80 = 60 tl
    Böylelikle paran her defasında ikiye katlanmış olur kolay gelsin :)

0|0
    1|2
  • Para kazanmanın yolları basit: çalış, çal, Paralı seks yap, kumar oyna.
    Tercih senin

0|1
    1|3
  • 30 lirayı 200 tl yapmanın yolunu bulursan söyle bütün paramı oraya yatırayım ben de

2|0
    1|0
  • iddaa oyna diyecem ama riskli oda @bojinov_o kıza maç ver yazsın la iddaa tuturuyordun sen

0|0
    0|0
  • Özel bilgilerini bana ilet yardımcı olmaya çalışayım. (şehir, iş bilgisi gibi)

0|0
    0|0
  • Bimden Su al pazarda sat ☺

0|0
    1|1
  • zor yaparsın sakın gidipte iddaa felan oynama elindekide gider :D

0|0
    1|0
  • Kısa yollar namuslu yol olmazlar.. Çalış ve kazan.

0|0
    0|0
  • 30 tl ye bir çorap sutyen külot alırsın bir hafta giyer ve çamaşır fetislerine 200 tl ye satarsınız

0|0
    1|0
  • git kupon yap tutar belki

0|0
    1|0
  • Bayern münih
    PSG
    Beşiktaş

bunlara maç sonucu oyna 30 bas 70 alırsın 70'i nasıl 200 yapacağını da sen bul artık

0|0
    0|0
  • 30 liraya limon al 2 katına sat 60 tl yap 60 tl ile limon al sat 120 yap 120 yi al sat 240 yap

0|0
    1|0
  • idda oyna

0|0
    0|0
  • Allah cidden yardımcın olsun iş bulup çalışmaktan başka yapabileceğin sağlıklı bir şey yok sanırım zorrrrr

0|0
    0|0
  • İddaa oyna

0|0
    0|0
  • Keşke yardım edebilsem

0|0
    0|0
  • Okul müdürünle konuş öğretmenlerinle konuş madem öğrencisin onlar yardım eder. ya da git karakola bir polis abiden borç al. En güvenilir yolu bu bence

0|0
    0|0
  • kaç gün var kiraya?

0|0
    0|0
    • 2-3 gün kaldı sorduğumda biraz daha fazla zaman vardı

• temizlik ve kişisel bakım ürünleri tanıtıp pazarlayabilir misin?

0|0
    0|0
  • iddia :D ıkı gunde yaparsın. ama once bıraz arastırma yapman ders calısman lazım :D

0|0
    0|0
  • 10tl sine iddaa oyna belki çıkar başka türlü olmaz

0|0
    0|0
  • İddaa oyna

0|0
    0|0
  • kul sıkışmayınca hızır yetişmez derler, öyle bır devirde yaşıyoruzkı maalesef 3 kuruş yardımı bıle kımse menfaatsız yapmıyor allah yardımcın olsun zor bır durum, 30 tl yı 200 tl yapmanın mantıksal hıcbır cözumu yok maalesef,

0|0
    0|0
    • aklıma gelmişken şunuda belırteyım, ben arada ek gelır ıcın yapıyorum yurtdışında bır ınternet fırmasından cok uygun fıyatlara urunler alıyorum oldukça guvenlı bır sıte hercesıt urun var gumruk sorunuda yok tek seferde abartılı mıktarlar almamak sartıyla kol saatlerı elektronık urunler hafıza kartları ve daha bırcok urun ordan uygun olanları alıp turkıyedekı bellı sıtelerde satışa sunuyorum ve şu an kadar 1 ay ıcersınde yaklaşık 1000 tl kar yaptım urunlerde % 50 kar garantı dıyebılırım en basıt örnek 29 tl aldıgım telefonlu saatı tr de 129 tl ye sattım 128 gb mıcro hafıza kartını 14 tl ye alıp 49 tl ye sattım denemenı tavsıye ederım

• @birucanbirdekacan hayır alı expres degıl başka bır sıte dünya genelındekı fırmalar tek web sıtesınde toplanıyor gıttıgıdıyor benzerı bır sıte ve tr ye göre cok ama cok hesablı kalıtelı urunler

• birucanbirdekacan zaten bende arkadaşa devamlılık ıcın önerdım bır seferlik degıl en azından ılerkı kıra ve benzerı harcama ıhtıyacları ıcın bı ek gelır olur kendısıne

• dostum 30 lırayı cebıne koyar yok sayarsın sonra part tıme falan bı seyler yapar kazandıgını ustune koyarsın 200 lıra olur :) normal sekılde bundan baskası olmaz :)

0|0
    0|0
  • Zor biraz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 10

• yanına 1 sıfır daha at 300 olur

0|0
    2|4
  • Ocakta bursun baslicaksa kirayi biraz geciktirmeyi teklif et bence ogrencisin sonucta paran olmamasi normal anlayisli olmasi gerekir

0|0
    0|0
  • Bir sıfır ekle 300 olsun :D

0|0
    1|3
  • Çifleştir

0|0
    0|0
  • 170 tl daha bul

0|0
    0|0
  • Borç al

0|0
    0|0
    • İlk yilim kimseden alamam

• Yakın olduğun hiç kimse yok mu? Ya da kira odeyen diğer arkadaşından rica et 170 lira daha versin sende iş bulunca öde ona. Kredi falan almıyo musun?

• İlk yıl olduğu için ocakta başlayacak

• idda oyna kupon verem mi?

0|0
    0|0
  • Allah Yardımcın Olsun Keske Elimde Olsada Yardım Edebilsem. :(

0|0
    0|0
    • Böyle hissetmen yeter Teşekkürler

• İdda oyna kanka başka ne olur bilmiyorum ki part time iş olur internette bak bir göz gezdir üzüldüm ya

0|0
    0|0
  • Iddia oyna

0|0
    0|0
Yükleniyor...