30 yasina gelmis ama hala ailesiyle yasayan erkekler hakkinda ne dusunuyorsunuz?

30 yasina gelmiş işi olan ama hala ev işlerinden kaçmak icin hala ailesiyle yasayan yemek bile yapamayan yapmayan. ekonomik özgurlugu olmayan erkekler hakkinda ne dusunuyorsunuz? Bence durum vahim. Sizce?

0|0
9|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• hala ailem ile yaşıyorum

çalışıyorum
    Ekonomik durumum bende
    Oturduğumuz evi aldım
    3 ay önce yine başka aldım
    Iyi yemek yaparım.
    Ama evlenmem:))

1|2
    1|0
  • duruma göre değişir bazen ekonomik olarak kendini götürebiliyorsundur ama ailen kendini götremiyordur onların yanında kalmayı tercih edersin çünkü maaşınla onlara destek olurken bir yandan da istediğin gibi harcarsın hatta ke nara para da atabilirsin birikimin olabilir
    ama farklı eve masraf yaptıktan sonra birde aileye yardımmış harcamaymış derken bu sefer belki birikimi oalcaksada olamayacak her şey anlık gidecek. Birazcık kişinin aile ve sosyal hayatının özellikleriyle alakalı genele vurduğumuzda kötü gibi görünüyor fakat herkesin bir özel durumu olma ihtimali var o yüzden de yargılamak ne kadar doğru bilmiyorum...

0|0
    0|0
  • Bazıları, ebeveynlerinin son yıllarında , onların yanında olmak ister.. yasliliklarinda acil bir durumda hemen müdahale edebilmek için..

0|0
    0|0
  • Adamların suçu namuslu kız bulamıyorlar , sonra hepsine yiyici orspu gözüyle bakıyorlar haksızda değiller.

0|2
    1|0
  • Ailesiyle yaşayınca ne oluyo ki bekarsa yaşayabilir

1|0
    0|0
    • Birey olamiyor. Kendi ayaklari ustunde duramiyor

• Parasını fazlasıyla kazanıpta ailesiyle oturmaya devam eden insanlarda var oda maddi olarak ev bütçesine katkı sağlıyo ayrıca bu ülkede ki işsizlik sorunuda var insanlar keyfinden oturmuyo baba evinde mecbur olduğundan

• Ben 1300 kazaniyordum ilk basladigimda yetiyodu hatta biriktiriyordum

• Adamın uğraşası gelmiyordur

0|0
    1|0
  • Bence "I don't give a shit about you" derler ya o kalip cuk oturuyor.
    Birakin insanlar nasil istiyorsan oyle yasasin. Evde kalma korkusundan ne tak yapacaginizi sasiriyorsunuz. Merak etme bir disi olarak nefes aliyorsan evde kalmazsin bu ulkede.

0|0
    0|0
    • Benim nisanlim var zaten tesekkur ederim

• hala ailemle yaşıyorum 31 yaşındayım evlenmeyi düşünmüyorum çünkü etrafta evlenilecek biri yok :) yoksa kaçtığım filan yok biri çıkarsa karşıma olabilir ama uzun bir süre daha bekar kalmayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Adam gibi adamdır ailesine geçmişten gelen minnet duygusu vardır ve şimdi onlara az çok yardım etmek istiyordur konuyu saptırmayın bence.

0|1
    0|0
    • Aynen Turk kadini nerden bilir aileye hurmeti ya. Ilerde insallah cocugunda seni birakirsam zor durumdayken.

• Bence mesele sadece ev işleri değildir yani 30 yaşında da olsan ev almak zor alamamış olabilir veya almış kiraya vermiş borcunu ödüyor olabilir.
    İmkanı olsa sanmıyorum duracağını.

0|0
    0|0
  • Bu seni neden ilgilendiriyor

0|1
    0|0
  • gayet normal

1|0
    0|0
  • anlayamadım

0|0
    0|0
  • ev işlerinden kaçmam çalışan hatun bekliyorum beni alsın diye ev kızı oluyor da ev erkeği neden olmasın asdfsdaf :D

0|1
    0|0
  • ev erkeği :D :D :D

0|0
    1|0
  • İşi olan ama ekonomik özgürlüğü olmayan nasıl oluyor?

1|0
    0|0
  • Düşünecek bir şey yok kendin söylüyorsun ekonomik özgürlüğü olmayan diye mecbur ailesiyle kalacak iş güç yoksa

0|0
    0|0
  • Kime asik oldun

0|0
    0|0
  • 25 yasima geldi hala kiz yok

0|0
    0|0
  • Ben de ailem ile yaşıyorum. Şimdi ne yapmam gerek gerçi daha 28 yaşındayım ama

0|0
    0|0
  • aynen benden bahsetmişin 1 kac madde harıc ekonomik yonden sükürler olsun cok iyiyim vede yemek yapmak konusnda tacrube sahibiyim

0|0
    0|1
  • 37 yim hala ailemle yaşıyor um

0|0
    0|0
  • kendi seçimi bir şey diyemem tabi rahat edebiliyosa

0|0
    0|0
  • Yaş otuz ama kırk yıldır yalniz yaşarım :) gayet memnunum

0|0
    0|0
  • Kendi başına bir işin üstesinden gelemeyenler

0|0
    0|0
  • sana her gün evine kız atıp pompalayan erkek lazım herhalde.

0|1
    0|0
    • Ailesyle yasayan geneleve babasiyla gidenler var. Onlar ne.

• kendi evimi ben aldım erkekte bir şey aramam diyorsun yani gelde inanma benim 2500 tl + 4 ayda bir çift maaş aldığım parayı beğenmeyen kızlar çıktı karşıma siz kızlar hepiniz aynısınız paragözsünüz.

• süt dilimi ev kizlariyla takilmazsan bir sorun olmaz.

Para kazanmanin zorlugunu bilen calisan bayanlara yonel

• Kendi agzinla cevabi veriyosunya zaten ev islerinden kacmak icin gayet mantikli isi varsa gece kalmak icn geliyodur gayet mantikli senn annen baban seni fazlalik gotuyosa sana sknti tabi

0|0
    1|0
    • Ailem beni zor birakti :) ama zorla ayrildim evden

• Ailem beni zor birakti ne yaa kurtmusun o nasil bir cumle kurma tarzi siveli yazmis burayada ya nn cahili

• :) peki iyi aksamlar

• düşüncesiz bir soru olmus. aile baglari kuvvetlidir belki

0|1
    1|0
    • Bende ailemi seviyorum her hafta ziyaret ederim

• :) ev işlerinden kacmak icin yapiyosa cok kotu

• Ev isleri derken ne 😊

Kızlar Ne Diyor 8

• Ne demek istiyon bende ailemle kaliyorum genelde evde falan kalmadim?
    Abi bu nedir yahu. Adam ailesine onem veriyosa yasar ne olmus?

0|1
    1|0
    • Batiyor anla iste bunun gibilere. Ya adamlar ailesiyle yasar da bunun gibi koca delileri tek kalirsa diye korkuyorlar. Bu pragmatist evlenmek isten turk kizi tiplerinin cigerini bilirim.

• herkez istediği gibi yaşar amma ailesi ile amma tek basına
      bir şekilde hayatını devam ettirir, bence bu evlenmek veya ailesi ile yasayanları çekiştiren kişi veya kişiler ailesi ile bağları olmayan veya sorunllu tipler yanı normal değiller

• Olabilir neden olmasın ki. Ayrı ev demek büyük sorumluluk eğer işi de yoğunsa ailesiyle birlikte yaşamasına karamsar yaklaşmam

0|1
    0|0
  • yani koskaca adam olmuş bnce olmaması lazım

0|0
    0|0
  • İki cinsiyet için de tuhaf...

0|0
    0|0
  • Hem kadınlar hem de erkekler için anormal bir durum.

0|0
    0|0
  • ailesinden ayrılmak istemiyo olabilir yeni eve çıkmaya parası olmaya bilir piskolojik sorunları olabilir

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • adam gibi adam

0|2
    0|0
    • Ev islerinden kacan adam mi?

• @Siskasisko aynen katılıyorum

Yükleniyor...