96/2 askerlik ne demek?

Ben bu konuda baya bir cahil kalmisim sanırım :D 96 doğum yılı sanırım 2 ne peki?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• of o benim torunumun torununun torunu :D ben 88 e 2 tertiptim , kısaca tertip demek

1 tertip kral tertip

2 tertip tilki tertip

3 tertip sefil tertip

4 tertip G. T tertip :D

1|0
    0|0
    • Çok açıklayıcı oldu tesekkurler ama tertip dönem demek mi :D

• minnettarım :D iyi geceler.>)

• İyi geceler :))

• Mayıs döneminde askere gidecek her yıl bir tertip olur bu yıl 95 seneye 96 doğum yılı önemli değil o yıl içinde giden o dönemin tertibi olur

1|0
    0|0
  • 2. ci tertip demektir :)

1|0
    0|0
  • O 2 de tertibin yani mayis gibi falanda askere gidiceksin zor is bu askerlik ben su an askerim ama aklin varsa kac kurtar kendini bide ben coookk rahat bir sekilde askerligimi bitirmek uzereyim yapma 😄😄😄

1|0
    0|0
  • 2. dönem asker demek :D yani mayısta gider bu asker türleri :D ben mesela 93/1 yaptım şubatta gittim

1|0
    0|0
  • 1996 doğumlu olan arkadaş iki tertip olarak gidecek. 12 ayı 4 (tertipsayisi ) parçaya boldugunde 3er ay ara ile askerliğe alıyorlar askerde 4 tertip var anlayacağın

1|0
    0|0
  • yılda 4 kere asker gider demek bu 2. tertip demek yani yılın ortaları flndir

1|0
    0|0
  • sanırım yılda 4 kere asker alımı yapılıyor. 2 hangi aya denk geliyorsa o zaman gidenlerden demek

1|0
    0|0
  • 2. dönem

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Heryil askerlik yaşı gelen erkekler askere gidiyor fakat bu alımları yılda sanırsam 4 e boluyorlar yani ilk giden 96 ya 1. tertip 2 . giden 96/2 tertip oluyor :)

1|0
    0|0
  • GÜNDE ATTIGI POSTA SAYISI :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...