Cumartesi günü evde oturan var mı benim gibi :'( ?

hiç çağıran yok soran yok arkadaşa mesaj attım dolanak diye sevgilisiyle geziyomuş hiç sevgilim de olmadı :'( güzelim günü evde geçirdim film izledim anca :'( benim gibi yok mu?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Var hem işe gittim üstüne üstlük

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum bende boyleyim sendede benim gibi sosyal fobi var ben psikologla görüştüğümde bana eski yaşanılan veya hiç yaşanılmayan olaylarında etkisinin olabilceğini söylemişti. Sana yardım edebilirim aslında senin cevabınında bana bir yararı olabilir bu olayı kendimde çözebilmem için. Yaşanılan yaşanılmamış olan olay derken mesela hiç hayatında doğduğundan bu yana karşı cinsten bir veya bikaçhaftalık bile olsa oturup uzun uzun düşündüğün veya gün içinde çok fazla aklına gelen biri oldu mu? Bunu iyi düşün dostum sana bana doktorun söylediklerini yaşadığın veya yaşamadığın duygulara göre sonucunu ve çözümünü verdiğin cevaba göre söylicem. Birde bende cevabına göre kendimle ilgilibir sonuç çıkarıcam o yüzden Allaha inancın üzerine doğru cevapla dostum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben 1 aydir cikmiyorum oda bisey mi

0|0
    0|0
  • Olmaz mi ustune bide temizlkk yaptim :)

0|0
    0|0
  • Ben de manyak gibi güneşli havada çıkmadım şimdi çıkıcam

0|0
    0|0
  • Ben de evdeydim dert etme o kadar, evde olmak en güzeli..

0|0
    0|0
  • Gezdim ben

0|0
    0|0
  • Aynn bnde evdeydim dısarda. cıkılmyo çok soğuk 😖

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben varim

0|0
    0|0
  • Ben iş harici ya da biriyle buluşmayacaksam dışarı çıkmam, bir alışverişe giderim karfura.

0|0
    0|0
  • Çalışıyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...