Neden (özellikle bu sitede) türk kızlari ve türk erkekleri birbirini aşağılıyor?

Neden herkes herkesi aşağılıyor? "Türk kızı şöyle.." , "türk erkekleride böyle.." diye? Başka millete falan neden öyle özeniyorsunuz?

0|0
10|34

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bunu yapanların çoğu olgunlaşmamış, özenti ve vatansever kavramı eksik insanlar. Boşver.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Ülkede genel olarak herkes mutsuz olduğu için bunun suçunu bir diğerine atmakla meşgul. Olay sadece karşı cinsiyeti kötülemekten ibaret değil yani.

1|0
    0|0
  • Uzanamadıkları ciğere mundar diyorlar işte ssjsjs

4|0
    0|0
  • Hiç biri bir şey bilmiyor ki aslında. Daha kendilerini tanımıyorlar.

2|0
    0|1
  • Sadece bu sitede değil ki, günlük hayatta da öyle.
    Türkler kadar kendi milletini aşağılayan bir millet daha yok.

1|0
    0|0
  • Çünkü buradaki kızlar evden bakkala cikamip hayali seks soruları sordulari için

1|0
    0|0
  • Bundan hoşlanıyorlar

1|0
    0|0
  • Sadece bubsotede degil her ortamda millet birbirine camur atmaktan baska bisey yapmiyor

1|0
    0|0
  • Ben kendimi aşağılarım sadece

1|0
    0|0
  • Yahu cokta sey yapmayin. Buyuk oranda birbirimize kalacaz...

1|0
    0|0
  • Dışarda da böyle durum

1|0
    0|0
  • Sonucunda hepsi birbirini buluyor (=

1|0
    0|0
  • Terbiyesizler sizi

1|0
    0|0
  • ben de bilemedim

1|0
    0|0
  • Eziklik psikolojisinin dogurdugu üste cikma cabasi

1|0
    0|0
  • erkeklerinki hormonlardan kızlarınkisi egodan

1|0
    0|0
  • Zamanla öğrenirler

1|0
    0|0
  • Empati yapan, suçu kendinde arayan insanlar az olduğu için herkes suçlarını diğer insanlara atmak istiyor. Günlük hayatta yeterince suç atamayınca da buralara damlıyorlar. Türk insanı hep böyle. (hahaha)

1|0
    0|0
  • Bende merak ediyorum ama Çerkes olduğum için hiç birini dikkate almıyorum :D

1|0
    0|0
  • aşağılamıyorum

1|0
    0|0
  • İnsanların Acizliğinden Ötürü Engelle Kafan rahat ettin birdaha Yrumlarınıda Onlarıda görmezsin :)

1|0
    0|0
  • Yarası olan gocunur

1|0
    0|0
  • herkezi bamya zannediyolar.

1|0
    0|0
  • Özenmiyorum

1|0
    0|0
  • Birbirine yabancilastirilmis iki cinsiyet , bunun açısını birbirinden çıkarıyor..

0|0
    0|0
  • aşağılık oldukları için.

1|0
    0|0
    • hmmm.. neden?

• 👍👍😊

• katıldığın içn sağol :) umarım bu durumdan vazgeçeriz

• Kisaca turklerden birbok cikmiyor erkek kiz ayni ;D

1|0
    0|0
  • Kimseyi aşağıladığım yok kimseye özendiğimde yok sadece gururum var Ne Mutlu Türküm Diyene.

1|0
    0|0
  • Tür Malı dedikleri bu oluyor tam olarak

1|0
    0|0
  • Bu sadece Türkiye'de var, utanıyorum

1|0
    0|0
  • :D yav onlara bana özensin :D :) :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 9

• Cevabı belli millet; özeleştiriden uzak bir ego manyağı...

Herkes kendi kişiliğini ve davranışlarını bir gözden geçirip düzeltse işte o zaman tam anlamıyla bir millet kavramını doldururuz

Şimdi erkekler kızlara; kızlar erkeklere çamur atmaya başlar

1|0
    0|0
  • bende bunu anlamıyorum..

2|0
    0|0
  • Gerizekalılar da ondan.
    Bu beyinsizler yüzünden Türk kızı diyince hakaretmiş gibi hissediyorum ya. Ne kadar gereksiz varsa bu siteye doluşmuş zaten.
    Saygılar.

1|0
    0|0
  • kendileri bana kıvanç tatlıtuğ ne bilim johnny depp sanki ya :D bunu dediklerinde benim genelde tepkim şu oluyo " ay götüm" :D

1|0
    0|0
  • Baska yerde açıkca konuşamiyorlar demekki

2|0
    0|0
  • burası türkiye artık şişman oldugum için dışarı cıkmaya utanıyorum gercekten bazen yabancı ülkelerde yasayasım geliyo onlarda dıslama diye birşey yok

1|0
    0|0
    • ben yurt disinda yasiyorum, inanki tek irkin ve dinin yuzunden bile seni piskolojini bozucak kadar uzerine geliyorlar, disliyorlar. ben kucukken okulu degistirme zorunda kalmistim.. iki uc ogretmenim turkum ve muslumanim diye hergun beni sinifin onunde azarlardi, tartisirlardi & aşagilarlardi.. yani orda burada dislaniyorsun deme canim, kiloya karsida kendinde birsey yapabilirsin, cözum. bulabilirsin, kilolular coğu yerlerde dislaniyor.. (bunu yorumlamiyorum, iyi kotu demiyorum, ama insanlar oyle iste)

• yabancı ülke derken tek o ingiltereyi felan kastetmedim müslüman ülkelerde var

• hmm, özellikle müslüman ülkelerinde sence dişlanmazmisin?

• Kendi irkini asagilayan tek canlisiniz

1|0
    0|0
  • erkekler he olduğu için kadınlar doğruyu söylüyor erkekler doğruyu duymak istemediği için kadınlara laf söylüyorlar

0|0
    0|0
  • Çünkü mallık

0|0
    0|0
Yükleniyor...