Kız arkadaşlarıma bir sorum olacak?

Kesinlikle yanlış anlamayın kimsenin görüşünü zevkini yargılamak değil amacım. Ama merak ettiğim bişey var. Bir erkeği sevmeniz için ona aşık olmanız için ne gibi özellikleri bulundurması gerekiyo acaba? Sadece yakışıklılık mı?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Ya derler ya dışını beğenmediğiniz birinin içini merak etmezsiniz olay bu :) Ama kızlar için temel bir yakışıklılık şartı yoktu. Yani şöyleyse yakışıklı değilemez :) Ayrıyeten karizmatik dediğimiz arkadaşlar vardır bu daha ayrı bir kategori :) Birde gerçekten harika kişilikli insanlar vardır :) Yani kısaca kızlar temel de erkeklerden daha farklıdır belli başlı şeylerden hoşlanmazlar :) Çok değişkendir :) Hem yani yakışıklı olmak bazen kötüdür. "Aaa bu çok yakışıklı bununla olmaz" diyen çok kadın tanıdım :) Yani :) Değişir :)

0|0
    0|0
    • Bu değişime ayak uydurmak zorunda olan bir karşı cinsin olduğunu düşünmezler mi? :)

• KADINLAR CİDDİ ANLAMDA KARIŞIKTIR :) Bazen kendi cinsimi anlamakta zorluk çekiyorum :) Yani çok takmamak ve kendin olmak lazım :) Kısacası bu :)

• Çok doğru. Çok karışık yapıya sahip bir varlık kadınlar. Ama olmazsa olmazlarımız tabii. İdare etmekten baska caremiz de yok sanırım :)

En İyi Erkek Görüşü

• siz kızları anlayamıyorum biz erkeklere nasıl aşık olabiliyorsunuz? mememiz bile yok. d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kesınlıkle ıc guzellık.. dıgerlerıne bakmam.

0|0
    0|0
    • bir erkek var meselea ama çirkin. Ve bu yüzden ona yaklaşma gereği duymuyolar nerden bilecekler peki içinin güzelliğini?

• cırkın dıye bırsey yok. herkes guzeldır.. nasıl karsılasacagın meselesı ıse tamamen nasip.. hayatta oyle seyler oluyor kı bazen ınsan hayrete dusuyor. o ınsan senı bulur, merak etme. nasibinde var ıse

• Söylediğin şey çok doğru. Güzel cevabından dolayı teşekkür ederim :)

• bence yakisikliligin onemi yok onemli olan aradaki frekansi tutturabilmek bu saglandi mi her sey olur

0|0
    0|0
  • dış görünüş ilk zamanlarda önemli tanıdıkça hiç bir önemi kalmıyo ama sana güven vermesi en önemli şey güvenebilmeliyim

0|0
    0|0
  • tabi sorunu cevaplayayım. Yakışıklılık kesin olmalı bunu inkar eden kızlar var ama emin ol herkes bir ambalaja bakar. Benim boy takıntım var 180 altını kabul etmiyorum.

0|1
    0|0
    • Yakışıklılık bir nevi ürünün üzerinde Albenisi olan bir ambalaj yani?

• Bilmem. Ben bugüne kadar bir kıza tek aşık oldum. Onuda gördüğüm ilk anda aşık oldum elimde olmadan. Yani güzeldi çirkindi falan filan gibi şeyler düşünmeme fırsat kalmadı :)

• aşk başka canım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...