Kapat

Bir annane kızının kızına nasıl böyle bisey diyebilir?

Kes sesini senin gibileri kesip çöp kutusuna atıyorlar sen benim elime düşsen senide ben keserim dedi bir annane nasıl böyle bisey der :(

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bilemem bırak ananeni :(

1|0
    1|0
    • Yaaaa sen üzülme nolur ben birine bisey anlattıgımda anlattığım kişi üzülünce ben daha çok üzülüyorum nolur üzülme :( bu soruyu sormadan önce çok üzülmüstüm sinirliydim ama artık üzgülmüyorum pazartesi gecesi gelsin diye bekliyorum daha hiç gitmicem zaten ananeme o da benim yanıma gelmez zaten ona dedimki mutlu olcaksan kes bari ne diyeyim dedim sesi çıkmadı ve şimdi benle hiç bisey olmamış gibi konusuyo cevap vermiyom

En İyi Kız Görüşü

• Of içim bir tuhaf oldu valla. Üzülme benim ananem de öyleydi. Bana hep hakaret eder beni hiç sevmezdi. Ben de konuşmamaya çalışıyorum artık onunla. Sen de öyle yap

1|0
    0|0
    • şu an benle hiç bisey olmamış gibi konusuyo cevap vermiyorum fazla ama dediğin gibi yaşlılıktan öyle olmuş olabilirler seninde Allah yardımcın olsun

• Şükür kurtuluyosun

• Aynen

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Deli deli

2|0
    0|0
    • Hemde nasıl deli inşallah kurtulcam pazartesi akşamı gidiyom o da benden kurtulur ben izmire gidince

• Dediğim gibi takma fazla kafana ona da hak vermeye çalış ! Haklı yanları var sonuçta o senin gibi özgür değil ! Sen istediğin zaman çıkıp gezebiliyorsun ama o yardıma muhtaç.

• Aynen öyle

• cok kotu bisey yapmissindir

0|0
    2|0
  • İyi gtune oklava sokmamıss ))

0|0
    2|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Ohaa

1|0
    0|0