Bir annane kızının kızına nasıl böyle bisey diyebilir?

Kes sesini senin gibileri kesip çöp kutusuna atıyorlar sen benim elime düşsen senide ben keserim dedi bir annane nasıl böyle bisey der :(

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bilemem bırak ananeni :(

1|0
    1|0
    • Yaaaa sen üzülme nolur ben birine bisey anlattıgımda anlattığım kişi üzülünce ben daha çok üzülüyorum nolur üzülme :( bu soruyu sormadan önce çok üzülmüstüm sinirliydim ama artık üzgülmüyorum pazartesi gecesi gelsin diye bekliyorum daha hiç gitmicem zaten ananeme o da benim yanıma gelmez zaten ona dedimki mutlu olcaksan kes bari ne diyeyim dedim sesi çıkmadı ve şimdi benle hiç bisey olmamış gibi konusuyo cevap vermiyom

En İyi Kız Görüşü

• Of içim bir tuhaf oldu valla. Üzülme benim ananem de öyleydi. Bana hep hakaret eder beni hiç sevmezdi. Ben de konuşmamaya çalışıyorum artık onunla. Sen de öyle yap

1|0
    0|0
    • şu an benle hiç bisey olmamış gibi konusuyo cevap vermiyorum fazla ama dediğin gibi yaşlılıktan öyle olmuş olabilirler seninde Allah yardımcın olsun

• Şükür kurtuluyosun

• Aynen

Erkekler Ne Diyor 3

• Deli deli

2|0
    0|0
    • Hemde nasıl deli inşallah kurtulcam pazartesi akşamı gidiyom o da benden kurtulur ben izmire gidince

• Dediğim gibi takma fazla kafana ona da hak vermeye çalış ! Haklı yanları var sonuçta o senin gibi özgür değil ! Sen istediğin zaman çıkıp gezebiliyorsun ama o yardıma muhtaç.

• Aynen öyle

• cok kotu bisey yapmissindir

0|0
    2|0
  • İyi gtune oklava sokmamıss ))

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ohaa

1|0
    0|0
  • Kim bilir naptin :D