Kapat

Askeri alana gelen Uzaylılarla ilgili maceramı anlatıcam herkes okursa sevinirim?

Arkadaşlar bugüne kadar uzaylılarla ilgili anlatılan hikayelere hep gülerdim, insanların ne kadar da geniş hayal dünyası var derdim hatta nefret bile ederdim o insanlardan. .. Ankara Kara Havacılık Okul Komutanlığı'da görevli asker iken gördüğüm şeye kadar. Akşam 20:30-22:30 nöbetini tutuyordum skorksy ve kobra helikopterin ve uçakların bulunduğu aprondaydı nöbet yerim.. 60 a yakın helikopter ve uçak vardı apronda hepsinden sorumluydum. Nöbet sırasında gözetleme yaparken 2 km yükseklikte kırmızı bir cisim gördüm altıgen şeklinde, balon veya kendi kendine havalanmış bir cisim değildi bir araça benziyordu, fakat normal bir insanın içine giremeyeceği kadar küçüktü.. Tek kişilik bir araça benziyordu, seri hareket ediyordu ışılanmaktan ziyade hızlı şekilde yön değiştiriyordu sadece, yani rüzgarla havalanan bir cisim olmadığını kesinleştirdim orada. Bakışlarım dondu kaldı elimde silahım ve hayretler içinde izlerken, meğer arkamdan kışla nöbetçi amiri binbaşı bir komutan bana sesleniyormuş devriye kontrolü için, ben hipnoz mu oldum artık neyse 5 metre arkamdaki komutanı bağırmasına rağmen duymamışım, yanına gittiğim de sen ne yapıyorsun burada diye fırça atmaya başladı arkadan biri girse helikopterlere ya da uçaklara zarar verse ne olucak diye çıkıştı, bende ''komutanım yukarıda birşey gördüm ona bakıyordum'' dedim ! Aslında o cisime odaklanmam daha doğruydu çünkü yukarıdan da bir saldırı da gelebilirdi, ama komutan yine de fırça atıyordu, sonra komutan; şüpheli ve tedirgin bir sesle ben de gördüm onu diyip nöbet defterini imzalayıp gitti,. Bu olayı komutanlarıma anlattım sadece kafa salladılar çünkü bildikleri birşey vardı, gördüğüm detay beni daha da şok etmişti, uzaylıların hava alanı veya pist gibi yerlere uğradığı... bunu da görünce orda birşeyler döndüğünü anladım.. Okumanızı ve yaşadıklarımla ilgili görüşlerinizi paylaşırmısınız sizin bildiklerinizle örtüşüyor mu bu olay? Gördüğüm şeyin %100 Ufo olduğuna inanmasam %5 bile şüphem olsa böyle bir yazı yazmazdım..

0|0
2|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğrudur ben inanıyorum

0|0
    0|0
    • teşşekür ederim, yani binbaşı pilot bir komutan bile onun ne olduğunu söyleyemedi, bende gördüm o şeyi diyerek uzaklaştı drone veya uzaktan kumandalı bir araç olsa zaten piste yaklaşamaz helikopterlerimiz indirirdi onu.. demek ki radara bile yakalanmamış. komutan bile neye benzediğini çıkaramadıysa ciddi bir ufoydu galiba.

• çok uzun üşendim konuyu özetler misin

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...