Bir insanın sesini duyduktan sonra neden ondan soguruz?

Bir arkadaş ile tanıştım mesajlasiyorduk. Sesini duydum ve sogudum yanı. Sesi yasina gore buyuk cikiyor. Bu sadece bende mi oluyor. Yoksa sizdede hiç oldu mu? Y

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• bende buradan biriyle telefonla 3 4 kez konusmamızın sonucunda arkadaşlıgı bitirdik belkide olabilir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• belkide seni kandirdi yasi buyuktur :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu sevgide kusur aramakla aynı yol. Sesinin yüregine dokunmasını bekliyordun çekici. kimse mükemmel degil. ama denemeye deger. Olabilir

1|0
    0|0
  • cok takıntılısın

1|1
    0|0
  • Ses önemli. Benden kalın sesli kızlar tanıdım. Benden daha erkeksi kızlar da tanıdım. İnanılmaz itici.

0|0
    0|0
  • Olabilir Bu ses tonundaki sıcaklıktan kaynaklanıyor bence :)

Just.

0|0
    0|0
  • Saçma.

0|1
    0|0
  • Psikolojik... bilinç altı etkiliyor... çünkü hayallinde ki kişiyle eşleşmedi ve bilinç altında soğuma isteği dürtülendi... sanırsam böyle bişey...

0|0
    0|0
  • irem derici ye hastaydım sesini duyunca vazgectim mesela:)) azeri kadınlar gibi kart sesi var amünümm
    :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben de sese bakarim. ses etkilemeli bence.

1|0
    0|1
    • Dimi bazı insanların sesi beni kendine çekiyor. Ama bazilarininda çok itici geliyor

• Yani ne bilim çok ince bir ses tonu bana itici gelebilirdi veya konuşmasını bilmiyorsa o itici gelebilirdi sadece

0|0
    0|1
  • Bende öyle birşey olmuyor , ayrıca sen ona arkadaş gozuyle bakmamışssın baksaydın sesinin guzel olması gibi bir beklentiye girmezdin...

0|0
    0|0
  • :D bnde de olmuştu çok komikti ya. yüzüne kapatıcaktım telefonu ama ayıp olmasın die yapamadım.

0|0
    0|0
  • Yazisirken ister istemez kafanda bir ses tonu canlaniyor. Hele bide böyle akici yaziyorsa konustugunda degisebiliyor. Benim cok sasirip sogudugum oldu😄

1|0
    0|1
Yükleniyor...