Hangi türk ülkelerini gördünüz, gezdiniz?

hani 7 türk ülkesi var ya kaçını gezdinz kaçı kaldı? :) ben şahsen kazakistani özbekistanı filan merak ediyorm.

Güncellemeler:
bu arada aranızda diger türk devletlernden olan ne bileym işte ben kazağım, türkmenim filan diyenler var mı, davet edin işte :D

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Rusya'da yaşadım 5 yıl, kazakistanda da 5 yıl yaşadım, kazaklar Türkleri sevmiyor Özbekler de Türkleri sevmiyor Türklüğü kabul etmiyorlar, ben Türk değil özbeğim ya da kazağım diyorlar. çok fazla özenmeyin onlara savaş çıksa yanımızda bile olmazlar Türk biriliği falan hikaye rusya tarafından asimile olmuş bir millet. Benim babam Rus okullarında okumuş mesela tarih konularına gelince Rus öğretmenleri ne öğretmişse onu diretiyor bana Türk öğretmenler ne öğrettiyse onu anlatıyorum o ise Türk tarihiyle alakalı olmayan ve Türklere karşı öğretilmiş şeyleri sanki doğruymuş gibi bastırıyor. Yarım saat sonra da ben Osmanlı Türk'üyüm diyor.

1|0
    0|0
    • türk deglm diyenleri rusların etkisinde kendi soylarını inkar edenlerdir ya da gerçekten türk olmayıp oranın farklı etnik kökenlerndendirler. onların hepsinin o kafada olacagını sanmıyorum.

• Değilim ama orda yaşadım.. hatta babam çin'e bile giriş yapmış.. sınır yakın olduğu için. Ben Kıpcak Türk'üyüm ''Kuzey Yakut Saha İmparatorluğu''ndan geliyor soyumuz kayı boylarına dayanıyor ırkımızın geldiği yer..

• kuzey türkleri kıpçaklar :) benim de kökenlerim hem kıpçaklara hem oğuzlara gidyor.

En İyi Kız Görüşü

• Turkmenıstan. Azerbacan. Turkıye.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...