Evli erkeklerin bekar kızlarla ilgili planları nedir?

çalıştığım yerde müdürüm evli bende bekar bana karşı rahat değil eşinden bahsediyo bazen biz şöyle tanışmıştık böyle evlenmiştik ilk hamileliğinde şöyle yapmıştım ona sürprizler yaparım vs. ama benide kesiyo geçen bir arkadaşımın bebeğini seviyodum odaya girdi yüzü kızardı ne diceğini şaşırdı ayrıca karısıda hamile beni bazen övgülüyo işimle ilgili ama bazı kadınlar için şunun yüzü çok güzelmiş çok genç duruyo falan diyo amacı ne çekingenmi asılıyomu

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ne olsun istersin?

1|0
    0|0
    • ben hoşlanıyorum biraz ama onun niyeti ne bilmiyorum

• ortada birşey yok ama ciddi düşünmüyorum sonuçta ne yapıcam çocuklu adamı

• Adamın hoşlandığı kesin ama cesareti yoktur sanırım sana söylemeye.. Sonuçta evli olduğu için sert tepki görmekten çekinir. Bunu çoğu evliler yaşar hayatlarında.

Erkekler Ne Diyor 3

• bence asılıyor.

1|0
    0|0
    • cinsel olarakmı bir asılma hoşlanmamı her erkek bunu yaparmı

• yani Seksi olduğumu söyleyenler oluyo ama boyum kısa o kadar güzel değilim karısı güzel

• kadında boyun bir önemi yoktur aksine uzun kadınlardan çok kısalar daha seksidir ayrıca güzülsin demekki seksi olduğunu söylediklerine göre.

• Fırsatı ver affetmez sana diyeyim

0|0
    0|0
  • biz nereden bilek ya

0|0
    0|0
    • bilesiniz diye sordum

• bekar kızların evli erkeklerle iişi ne :D

• ama ne yapayım beni etkilemek için bütünçabayı sarfetti 2 yılda başka erkeklerle konuşurken davranışları değişiyo kıskançlık yapıyo başka kadınları övgülüyo benim yanımda konuşurken gereksiz yere gülümsüyo bazen gülmemek için kendini zor tutuyo gözlerini kaçırıyo :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...