Arkadaşlar yeni patronum alevi olduğunu ve alevilerin günah çıkardığını söylüyor, ben ilkkez böyle bir şey duyuyorum aleviler hakkında, işin aslı astarını bilen var mı? Aleviler günah çıkarır mı? ( alevi değilim )

0|1
2|6

En İyi Kız Görüşü

• bende değilim ama etrafımda çok alevi var hiçbirinde günah çıkarma diye birşey yok

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ya arkadaşım yok öyle bişey saçma sapan şeyleri milletin aklına soka. Yavşaklar kim çok merak ediyorum

0|0
    0|0
    • Kardeşim öncelikle bu sorumla alevi arkadaşlarımızı kırmayı kesinlikle hedeflemedim. Yeni bir işe girdim, ve bayan patronum arkadaşlarıyla muhabbet ederken bunları dile getirdi bende öğrenmek, araştırmadan inanmamak istedim. Bana ve insanlara bu kadar çok yalan söyleyebileceğini tahmin etmemiştim kusura bakmayın o yüzden.

• Estağfirullah kardeşim ben Alev'i değilim fakat çok Alev'i arkadaşım abim kardeşim var Cem e katıldığım da olmuştur. Sadece inanmayın onlara onlar yozlaşmış Alevilerdir

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya Allah aşkına kim uyduruyor bunları o patronun neyin kafasını yaşıyor? 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kur-an çıkaramıyorsa aleviler nasıl çıkaracak ilginç :D

0|1
    0|0
    • Ben günahların bedelinin hiçbir şekilde bu dünyada verilemeyeceğine inananlardanım. Banada ilginç ve saçma geldi sormak istedim

• Kardeşim tartışmıyorum dedim ya Osmanlı Tarihini bir oku ben Kur-an , Osmanlı ilişkisinden bahsediyorum :)

• Bende gerçeklerden bahsediyorum :)
      Hayırlı okumalar..

• O patronun tam bir sığır çüküymüş

0|0
    0|0
  • Yok ya ne yptin skkdkska seni yemis :D

0|0
    0|0
  • bir si... tir git baban olmasın patronun:)

0|0
    0|0
    • Ne alaka lan, edepli ol

• alevi degilim diye belirtmissin neden belirttin gunah cikariyolar diyenede senin boyle aptalca provakatif rencide etmeye yönelik salak aptalca sorunuda sana iyade ediyorum. bu kadar cahilmisin sen ya da aptalmi yoksa pi. lik olsun diyemi soruyorsun. o vahsettigin insanlari sevmek zorunda degilsin ama bu ulke onlarinda vatani si... s kee onlarla yasamak zorundasin dislayamazsin boyle zirvaliklarlada yipratamazsin. kimin ne mal oldugunu biliyoruz turkiyede hacilarin hocalarin hirsizlari kendi kiz cocuguna seyi kalkanlarida buna haram degildir diyen serefsiz din adamlarinida hadi ordan git simdi ben sizin din alayisinizin gunahlarini cikaricam simdi amc

• Sen iyi misin psikopat herif

• yemiş seni :D

0|0
    0|0
    • Demi ya bence ermeni ve gizlemeye çalışıyor..

• olasılık var tabi. ülkemizde ermeniler etinik kökenlerini gizleme gereği duyuyor.

Yükleniyor...