Bir şeyleri tek başına yapmaktan zevk alan var mı?

Yani ne bileyim basit şeylee.. Tek başınıza yürek, bir yerde çay içmek, alışveriş yapmak hatta tuvalete gitmek? Özellile sürü halinde tuvalete giden hemcinslerimi garip karşılıyorum.. Hiçbir zaman bir işim olduğunda çok zorda kalmadıkça başkalarını eşlik ettirmiyorum bu tuhaf mı sozce veya kötü mü?

Güncellemeler:
Yürek ne yaaa :( yürümek

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• dertlerimi genelde tek başıma çözmeye çalısırım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Fotoğraf çekmeyi severim boş olduğum zamanlar soluğu üsküdarda alırım

0|0
    0|0
  • ben mesela

0|0
    0|0
  • Normal bir şey ( fazlası zarar ) ama böyle devam edersen asosyalliğe ardından da farklı psikolojik sorunlara yol açabilir ileride. Açmayada bilir bu tamamen senin psikolojine kalmış bir durum. :D

0|0
    0|0
  • Bazı dönemlerde olur bu oldukça da uzundur

0|0
    0|0
  • Bende 4-5 kişilik arkadaş grubuyla gezmeyi hiç sevmiyorum. Tek başıma olmak daha zevkli oluyor.

0|0
    0|0
  • bir süre iyi ama bu süreç fazla uzun sürünce iyi olmuyo söyliim...

0|0
    0|0
  • evet zaman zaman

0|0
    0|0
  • ben varım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Alışveriş tek başına yaparım. Rahat olmalıyım.
    Çay içmek, sinemaya gitmek tek başına sıkıcı olabilir, en az bir kişi eşlik etmeli.

0|0
    0|0
  • Yalnızlığa aşık ve tek başına olmaktan zevk alan bir insan olarak kesinlikle yadırgamıyorum.

0|0
    0|0
  • Tuhaf değil bence ben de her şeyi tek başıma yapmak isterim hiç sevmiyorum sürekli başka insanlarla takılmayı ablam bile olsa sevmiyorum yalnız olmak daha iyi :)

0|0
    0|0
  • Seviyorum tek başıma olmayı. Ama yemek yemek hariç. Tek başıma yemek yemeyi sevmem. Garip değil bu, hatta iyi bir şey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...