Doktor ve Mühendis Olmayanların Yaşama Sebebi Nedir?

Yani sanat goygoyuna takılan tipleri hiç anlamıyorum. sözelciliğin bir şeye katkısı da yok. niye yaşıyosunuz anlamam.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• sanat goygoyu dediğin şey olmasa insanların hayvanlardan hiç bir farkı kalmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Robot gibi, makine gibi yaşamıyoruz. Kendi özbenliğimizi keşfediyoruz. Varlığımızın ve hiçliğimizin farkına varıyoruz. Ruhumuzu yok saymıyoruz. Kendimizi kabulleniyoruz.

0|1
    0|1
    • öff us be sözelci. kokuttun her tarafı.

• En azından doğru ve saygılı, ölçülü bir iletişim kurabiliyorum. İnsanları sözelci, sayısalcı olarak ayırma taraftarı değilim. Sanat insanın varoluşunun özüdür.

• matematik seninin analitik zekanı güçlendirio daha mantıklı düşünmeni ve olaylar karşısında nednen sonbuç ilişkisi kurmanı sağlıo ben de lisede sözel okudum bir boka yaramıo bence sözel kalksın

0|0
    0|0
  • Ben de subay olamadım ne yapalım şimdi ölelim mi yani :-D

0|0
    0|0
  • Herkes Dr mühendis olmak zorunda mi ne he sorular soruyonuz ki ilkokuldakiler daha mantikli

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sen ne sacmalıyorsun birader iktisat mezunuyum, amerikada yasıyorum ve 50 mılyon doların uzerınde net sermayasi olan bir firmanın tam %50 ortagıyım, ulke ekonomısıne iş baglantılarım ıle senın yaptıgın katkının bir milyon katını yapıyorum. simdi ense trasını gorelim.

0|0
    0|1
    • ve kızlar soruyor diye bir site keşfettin orada takılıyosun.

• try kadınlar kulübü.

• Sorunun sacma oldugunun sende farkındasındır amacının dıkkat cekmek oldugu bellı, herkes doktor muhendis olursa, o muhendıs işci diye kımı calıstıracak, gıdıp kendı mı dokecek betonu, sen sabah kahvaltıda kendı yetıstırdıgın zeytın ıle kendı yaptıgın peynır ıle ve kendı ellerınle ozenle yetıstırdıgın cay ıle mı yapacaksın kahvaltını, kendı elbısenı kendın mı dıkeceksın, aracının yakıtını surıyeden kargo ıle mı alacaksın ha bu arada tabı kargo gorevlısı de olmazsa gıdıp kendın alman gerekecek, yapmayın gencler trolunde b. kunu cıkarmayın.

• Matematik, fizik, kimya bilmek, insana şahsiyet katmaz, şahsiyetsiz de yapmaz. İnsana şahsiyet kazandıran din, edebiyat ve tarih bilmektir.

0|0
    0|1
  • Maaşın ne kadar dostum?

0|0
    0|0
Yükleniyor...