Youtube'a düşecek miyim acaba sizce?

Düşer miyim ki youtube'a ben? :))))))))))))))))))))))))

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• "Sizseniz ve bilemezsem çok komik olur. Ama bu sesi tanıyorum şu an." :o :o

Acilen Alaska'ya postalanması lazım bu kızın :D

0|1
    0|0
    • Her kelimesi falso, battıkça battı benim acıdığım nokta ise; utanmaktansa kahkaha atmayı tercih etti :)))) Engin Altan bida sunmaz program falan :D

• @Evsizköstebek Akışına bıraksana, ne bozuyorsun? :D :D :D hahaa vermek istediği mesajı verdi işte dime :))))

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• şöylede bir durum var. o koltuğa oturupra tek tek herşeyi bileni henüz göremedim. heyecan ve panikliğin verdiği aceleci kararlar, yarışmacıların stresi nedeniyle bilmemeleri gayet doğal. bende olsam bende bilemezdim. tv başından izlemeye benzemiyor orası. birazda böyle düşünmek gerek. heyacınını ve stresini anlıyorum. anlaşılmasınıda bekliyorum. alay konusu değildir. nokta net...

0|1
    0|0
    • Saygı duyuyorum :)) Ünlü aktörlerden katılıp da heyecanına yenilip rezil olanları da gördük o koltukta; bahsettiğiniz sebeplerden :) Kızın bilmemesinden ziyade davranışlarının uygunsuzluğu aslında olayı bu aşamaya getiren ;) Yoksa bahsettiğiniz unsurlarda haklısınız, ama kahkahalarla utanmayıp duruma devam etmesi de heyecandan değildi sanırım...

• o kadarıda onu bağlar,

Yükleniyor...