Garip takintilariniz var mı 😄?

Hemen hemen herkesin garip takintisi vardir sizin varmi?😄
Benim kalip sabunlara karsi asiri takintim var biri ustume atsa bayilirim herhalde

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• çok var hangisini sayıyım :D çok takıntılıyım diyebilirim.
    -tuvalete girdiğimde tuvaletin her tarafına iyice bakarım örümcek var mı kamera var mı vb.
    -bir yere gittiğimde sigaramı çakmağımı gözümün önüne düzenli bir şekilde koyarım.
    -birisi bana bir yerden baktığında onu hissederim çoğu zaman ;) bende oraya bakar bulurum onu bende ona bakarım :D
    -çok kalabalığın arasında durmam mümkün olduğunca sakin boş yerlerde gezmeyi severim ;)
    -dibimden bir araç geçiyorsa hemen elimi o araca dokundururum :D
    -polis gördüğümde altımda bisiklet varsa sanki suçluymuşum gibi aniden basar giderim :D
    -uykum gelmiyorsa uyumayı denemem uykum gelene kadar birşeylerle oyalanırım ;)
    -gezerken sürekli müzik dinlerim bu huyumu bildiğim için telefonumun şarjı full ken çıkarım dışarıya.
    vs.. :D

0|0
    0|0
    • 😱😱 yok artık :D ay çok güldüm yeter :D :D

• @Veronic dur yaa kombo yapıyordum ne güzel :D hadi yetsin bu kadar bağalım :)

• simetri takıntım hala var

1|0
    0|0
  • Spor cantasını sureklı kontrol etme takıbtım var kanks

0|0
    0|0
  • Hayır yoo

0|0
    0|0
  • hayır yoook

0|0
    0|0
  • Toz görmeye dayanamam silerim.

0|0
    0|0
  • okey oynarken sarı kırmızı tasları asla yanyana koymam cinconlu olur dayanamam

0|0
    0|0
  • Bazı sorunlarımdan yeni kurtuldum sayılır hiç hatırlamak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Böcekler

0|0
    0|0
  • Var elbette

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...