Karsimizdaki insanlari neden düşünmüyoruz?

Dogum yapmama 3 hafta falan kaldı kayınbabam bize yatılı misafir olarak geldi 10 gündür falan biz de ben iyice agirlastim bel agrisi tansiyon ayakta zor duruyorum aylardir cagiriyorum bize gelmeyen adam su zor zamanimda ben mi abartiyorum acaba anlayışsızlık degil mi ayrıca zor bir hamilelik gecirdigimi biliyorlar

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• yanında olmak için gelmiştir belki , zor durunda kalırsan yardım edebilmek adına bilemedim ki , sana karşı davranşlarına bağlı ama yine de haklısın gibi

1|0
    0|0
    • Hayir kendi isleri vardı o yüzden geldi.. Yemek ye baba bak bu ekmek yumusak diyorum biliyorum kendi aklim var diyor bir sey söylemiyorum bu sefer öğüt vermeye basliyor hem psikolojik hem fiziksel olarak yıprandım 10 günde

• o zaman %100 haklısın yani çok düşünceszlik etmiş. Keşke insanlar kendinden önce karşısındakini düşünebilse o zaman sorun kalmazdı.

• Aynen 😔

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

• herkes senın dusundugun gıbı dusunmeyebılır. belki dusunememıstır.. ınsanlar farklı farklı.. kotu algılama bence. belki de yanında olmak ıstemıstır babalık gorevı olarak.

1|0
    0|0
    • Kendi işleri vardı onun için geldi kötü algilamiyorum ama yine de biraz düşünceli davranabilirdi diye geciriyorum icimden

• tahmın edebılıyorum canım, rica ederım. sabredersen daha ecır alırsın, sende haklısın ama ıste yas ılerleyınce onlardada olabılıyor oyle seyler

• Aynen..

Yükleniyor...