Ne yapmaya calisiyor sizce?

bir cocuk var sinifimda birbirimizden hoslaniyoruz. en basta ben hoslanmiyodum ama simdi ben de hoslanmaya basladim. yazisiyoruz her gün. ama birbirimize itiraf edemedik hala. simdi ben onu sinir etmek icin arada sirada canim arkadasim benim yaziyorumm. ilk yazdigimda iki gün önce cok bozulmustu simdi o da birtanecik arkadasim benim falan yaziyor. cok üzülüyorum ya :( ne yapmaliyim?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• devam edın böyle bırbırınızın sabrını deneyın :)

0|0
    0|0
    • tam da bu iste birbirimizin sabrini deniyoruz da o benden de inatci ya

• merak etme eger gerçekten senden hoşlanıyorsa senı kaybetmemek adına sana açılacaktır sadece uygun anı bekliyor ve senden gelecek sinyali ( dıkkat sinyal vereyim derken sellektör yapma çocuğa :)

Erkekler Ne Diyor 3

• E bildigin kontra ataktan gol yemişsin sen 👏😄 acilen savunmaya takviye yapıp, ileri uca fırsatçı bir forvet alman lazım

0|0
    0|0
  • etme bulma dünyası işteee. ya senin ki başkasına gönlünü kaptırmışsa? yapmayın baştan böyle şeyler :(

0|0
    0|0
    • yok kendisi yüzüme söyledi. inat yapiyosun ama ben senden de inatciyim dedi.

• Ortaokula mı gidiyorsunuz canım arkadaşlarım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sen başlatmışsın malesef :/ başka biri olabilr hayatında

0|0
    0|0
    • yok eminim baska biri olmadigindan. sinir oldugumu da biliyor. okulda oldugumuzda yine hep bakiyor bana, kiskanclik falan yapiyor.

• bu saçmalığa biriniz son verin bence :)

• fazla masumsunuz açılır sana bekle ya, acele etme

0|0
    0|0
    • acele edemiyorum zaten.. sevmeye basladim. onu sevmekten korkuyordum. olmaz diyodum kendi kendime o senden üc yas kücük diyodum. * davranisi, herseyi beni cok mutlu ediyor. baglanmaya basliyorum..

• bence ne bileyim şimdi düşününce yaş farkı fazla gibi biraz daha büyük olsa yaklaş çık derim ama sen bilirsin.

• hep 17 yasinda kalacak degil yaaa :D o 18 oldugunda ben 21

Yükleniyor...