İçinizde Subliminal Bilinçaltı Telkin Cd'si dinleyen var mı?

Beyin dalgaları ile zihnin yeniden yapılandırılmasını kapsayan gelişmiş ve bilinen bir teknolojidir.
Bilinçaltı yeniden programlanabilit. Geçmişten gelen özellikle çocukluk deneyimlerinden edinilen olumsuz bilinçaltı inanç kalıplarının kişinin yaşamı boyunca hayatını etkilediği ve yönettiği biliniyor.
Sizin fikirlerinizi almak istedim inanır mısınız?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu konuyla ilgili sana i-doser öneririrm.

sadece bu konuda değil onlarca konuda kendinde değişiklik yaratabilirsin. .

Bilgi almak istersen açıklarım

1|0
    0|0
    • Bu konuda bilgim bakmak lazım ama konu hakkında bilgi verebilirsen sevinirim :)

En İyi Kız Görüşü

• Bir ara bayagi arastirmistim bunu. Uzun vadede bir etkisi olabilir. Sen bazi sesleri dinliyorsun. Muzik falan gibi. Ancak aslinda sana bazi telkinler veren sesleri duyamiyorsun. Duyamadigin icin beynin olumlamalari inkar edemiyor. Bu sekilde psikolojinin hemen her alaninda duzelmeler yasaniyor. Kisiye ozel de yaptirabiliyorsunuz. Tamamen bilincaltindaki olumsuz önyargilari silmek icin iyi bir yontem aslinda.

1|0
    0|0
    • Bilinç neye inanırsa bilinçaltı ona odaklanır buna inanıyorum o yüzden yeni başladım telkin cd'lerine fakat kaynak fazla guvenebilecegimi bulmak istiyorum :)

• Evet çok özür dilerim sizden cepten yazdığım için böyle bir durum gerçekleşti.

• @_Berk_ yok estagfurullah olabilir tabi yanlislik.

Erkekler Ne Diyor 3

• Onda bilene korsanı bekleriz biz Türkler :D

1|0
    0|0
  • Ablam dinliyor işe yarayıp yaramadığını sormadım. :)

1|0
    0|0
    • Ablana benim için sorarmısın lütfen 21gün devamlı düzenli dinlemismi nerden almış olumlu sonuçlar elde etmismi şimdiden teşekkürler :)

• Teşekkürler :)

• Rica ederim. 😊

• Duymuştum fayda edeceğini zannetmiyorum

1|0
    0|0
    • Edebilir ne demişler...
      Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
      Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur. :)

• var mı somut bir ornek?

Kızlar Ne Diyor 2

• Depresyon ve başarı motivasyon cdsi dinledim faydasını görmüştüm beş sene önce...

1|0
    0|0
    • Peki Cd'yi kim hazırlamıştı uzman çok fazla ama guvenemiyorum hangi kanaldan alacağıma :)

• Bana arkadaşım kitabı hediye etmişti. kitabın içinde cd vardı. kubilay Aktaş ın gizli telkinlerle kuran terapisi. kitapta anlatmış...

• Hic dinlemedim djnlemekte istemem 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...